Paskutinis „SHARP LFF taurės“ ketvirtfinalio dalyvis – „Stumbras“

Antradienio vakarą paaiškėjo paskutinis „SHARP LFF taurės“ ketvirtfinalio dalyvis. Juo tapo Kauno „Stumbro“ klubas, kuris rezultatu 3:1 svečiuose įveikė Klaipėdos „Atlanto“ komandą.

Nukeltose aštuntfinalio rungtynėse praėjusių metų čempionai išsiveržė į priekį po 38 minutę Bah Alseny pelnyto įvarčio. Antrajame kėlinyje kauniečių persvarą padvigubino Marcosas Junioras.

Uostamiesčio klubas bandė sugrąžinti intrigą rungtynėse – 72 minutę pelnytas Martuno Abovyano įvartis leido Algimanto Briaunio auklėtiniams priartėti prie oponentų. Vis dėlto po penkių minučių Lucaso Villelos tikslus smūgis palaidojo „Atlanto“ viltis. Tai buvo pirmoji istorijoje „Stumbro“ pergalė prieš „Atlantą“.

Ankščiau ketvirtfinalio etape vietas užsitikrino Gargždų „Bangos“, Vilniaus „Žalgirio“, Vilniaus „Vilties“, Alytaus „Dainavos“, Marijampolės „Sūduvos“, „Kauno Žalgirio“ bei „Palangos“ klubai.

„SHARP LFF taurės“ ketvirtfinalio burtai bus traukiami rugpjūčio 14 d., 13 valandą LFF būstinėje Vilniuje.