Neįgaliesiems

Paskutinių Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio porų apžvalga

Liepos 15 dienomis paaiškės likusios Hegelmann LFF taurės ketvirtfinalio komandos. Kviečiame artimiau susipažinti su visomis liepos 15 dieną žaisiančiomis komandomis.

Vilniaus „Viltis“ – „Vilniaus Vytis“

2020.07.15, 18:00 val., LFF stadionas.

Sostinės derbis žada atkaklią kovą. Hegelmann LFF taurės pirmo etapo burtų metu paaiškėjo, kad tiek „Vilniaus Vytis“, tiek „Viltis“ automatiškai pateko į antrą taurės etapą. Antrojo Hegelmann LFF taurės etapo atidarymo rungtynėse susitiko Vilniaus „Viltis“ ir Joniškio „Saned“ komandos. Aiškia mačo favorite laikyta „Viltis“ nepaliko vilčių „Saned“ komandai ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 4:0. Galutinis rezultatas švieslentėje atspindėjo visišką vienos komandos dominavimą – 11:0. Net trimis įvarčiais pasižymėjo „Vilties“ naujokas Andrius Kaulinis.

Tuo tarpu „Vilniaus Vyčio“ laukė rimtas iššūkis – praeito sezono Pirmos lygos nugalėtojas Telšių „Džiugas“. Vilniaus komandai tai buvo pirmosios taurės rungtynės, o telšiškiai savo ruožtu pirmame etape eliminavo „Šilutės“ futbolininkus. Įtemptoje kovoje netrūko pavojingų epizodų prie abiejų komandų vartų, tačiau įvarčių teko laukti iki pat rungtynių pabaigos. Vienintelį rungtynių įvartį po puikaus reido kraštu pelnė vilniečių ekipai atstovaujantis krašto žaidėjas Andrius Kazakevičius.

Kretingos „Minija“ – Marijampolės „Sūduva“

2020.07.15, 19:00 val., Kretingos stadionas.

Kretingos „Minija“ savo kelionę taurės varžybose pradėjo nuo pat pirmo etapo. Burtai suvedė „Minijos“ komandą su Antros lygos atstovais iš sostinės – „Ateities“ futbolininkais. Intrigos rungtynėse nebuvo, o svečiai iš Kretingos šventė lengvą pergalę rezultatu 0:4. Antrajame Hegelmann LFF taurės etape „Minijos“ laukė Alytaus „Vidzgiris“. Rungtynės buvo apylygės, tačiau aikštėje labiau pastebimi buvo „Minijos“ futbolininkai. Nors 73 minutę „Vidzgirio“ realizuotas 11 metrų baudinys rezultatą išlygino (2:2), greitas „Minijos“ lyderio Soubafolo Traore „hetrikas“ nepaliko šansų Alytaus ekipai. Dar vieną įvartį pridėjo kitas „Minijos“ legionierius Sibusiso Magwaza ir kretingiškiai šventė pergalę rezultatu 6:2.

Lietuvos čempionei Marijampolės „Sūduvai“ rungtynės su „Minija“ taps pirmosiomis rungtynėmis Hegelmann LFF taurėje. Nors sezono pradžioje „Sūduvai“ buvo sudėtinga suprasti užsienio specialisto H. Pfeifenbergerio schemas, pakeitus trenerį į S. Širmelį „Sūduva“ vėl pradėjo žaisti sau būdingą žaidimą. Šįmet marijampoliečiai demonstruoja puikią formą, o A lygos čempionate antrą vietą užimančius Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus lenkia penkiais taškais.

Vilniaus BFA – Alytaus „Dainava“

2020.07.15, 21:00 val., LFF stadionas.

Pirmame taurės varžybų etape Vilniaus BFA susitiko su Kėdainių „Nevėžiu“. Nerezultatyviose rungtynėse pergalę minimaliu skirtumu iškovoję BFA futbolininkai pateko į antrą etapą, kur susitiko su Kazlų Rudos „Šilu“. Rungtynės neapsiėjo be griežtų teisėjo sprendimų – „Šilo“ futbolininkai prieš save išvydo net 2 raudonas korteles. Rungtynėse vyko dinamiška kova ir pirmųjų įvarčių ilgai laukti neteko – jau 16 minutę BFA futbolininkai išsiveržė į priekį, o „Šilo“ ekipa savo įvarčių sąskaitą atidarė ir rezultatą išlygino 23-ąją rungtynių minutę. Antrojo kėlinio pradžioje į priekį šeimininkus išvedė Ramūnas Mačežinskas, kuris rungtynių pabaigoje prieš save išvydo antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Vos po kelių minučių iš aikštės buvo išvarytas ir kitas „Šilo“ komandai atstovaujantis žaidėjas Ričardas Beniušis. Daugumoje likę BFA futbolininkai pasinaudojo susidariusią situaciją bei įmušę 2 greitus įvarčius pateko į kitą etapą.

Pirmosios „Dainavos“ rungtynės taurės varžybose sulaukė neeilinio dėmesio – Alytaus pasididžiavimas susitiko su legendinį vardą atgavusiu Panevėžio „Ekranu“. Rungtynės pateisino visus lūkesčius, o nugalėtojas sprendėsi tik per baudinių seriją. Vis dėlto, patirtis leido „Dainavai“ tęsti kelionę taurės varžybose ir eliminuoti „Ekraną“.

Antrame etape „Dainava“ susitiko su Mažeikių „Atmosfera“. Alytiškiai aikštėje diktato savo sąlygas ir 17-ąją minutę komandą į priekį išvedė Titas Vitukynas. Antrojo įvarčio žiūrovams teko laukti iki antrojo kėlinio, kuomet kamuolį į vartus nukreipė po keitimo aikštėje pasirodęs legionierius iš Ukrainos Ruslanas Kisilas. Galutini tašką padėjo tas pats T. Vitukynas kuris 68-ąją minutę pelnė savo dublį ir taip įtvirtino „Dainavos“ pranašumą – 3:0.

Visas Hegelmann LFF taurės aštunfinalio rungtynės bus transliuojamos Lietuvos futbolo Facebook ir Youtube platformose bei LFF taurės Facebook paskyroje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS