Patirtas minimalus pralaimėjimas Bulgarijoje

Lietuvos futbolo rinktinė pasaulio čempionato atrankoje ir toliau lieka be taškų – lietuviai sekmadienio vakarą po paskutinėmis minutėmis praleisto įvarčio 0:1 (0:0) neprilygo Bulgarijos rinktinei.

Po keturių mačų Lietuvos rinktinė lieka be taškų, tuo tarpu bulgarai iškovojo pirmą savo pergalę bei pridėjo ją prie dviejų jau turėtų taškų.

Dabar Lietuvos komandos laukia kelionė į Italiją bei akistata su šios šalies rinktine, kuri vyks trečiadienį.

Sekmadienio vakarą rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba – nors didesnę kamuolio kontrolę turėjo šeimininkai, tačiau rimtų progų jiems susikurti nepavyko. Per visą kėlinį šeimininkai turėjo vieną šansą, tačiau tada lietuvius gelbėjo Ernestas Šetkus.

Panaši situacija išliko ir po pertraukos – lietuviai vis aktyviau bandė spausti varžovus ir turėjo kelis neblogus šansus, tačiau kelis kartus nepavyko apvesti vartininko, o vartų sargas taip pat atrėmė pavojingą Rolando Baravyko šūvį.

Kai jau atrodė, kad rungtynės gali baigtis lygiosiomis, bulgarai visgi smogė – po sėkmingai komandos draugo pakelto kamuolio aukščiau už visus iššoko Ivaylo Chochevas ir galva nukreipė jį į vartus.

Per likusį laiką Lietuvos komandai atsitiesi nepavyko ir buvo patirta minimali nesėkmė.

Bulgarija – Lietuva 1:0 (0:0).

Įvartis: 82 min. Ivaylo Chochevas (Bulgarija);

Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Šetkus, Justas Lasickas, Benas Šatkus, Edgaras Utkus, Rolandas Baravykas, Linas Mėgelaitis (87 min. Linas Klimavičius), Vykintas Slivka (82 min. Domantas Šimkus), Donatas Kazlauskas (71 min. Ovidijus Verbickas), Fedoras Černychas, Arvydas Novikovas, Edgaras Dubickas (46 min. Eligijus Jankauskas).