Neįgaliesiems

Patvirtinta Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovai su Portugalija

Jau šį antradienį Lietuvos futsal rinktinės laukia vienas rimčiausių išbandymų per šalies futsal istoriją – dvikova su dabartiniais pasaulio ir Europos čempionais portugalais.

Dvikova vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, jos startas – 19 valandą. Įsigyti bilietus į šias rungtynes galite paspaudę čia.

Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dentinho pasirinko sudėtį, su kuria mes iššūkį vienai geriausių šiuo metu planetos komandų.

Kaip įprasta, didesnę rinktinės dalį sudarys „Kauno Žalgirio“ ekipos nariai, tarp kurių – ir pastaruoju metu traumą gydęsis kapitonas Justinas Zagurskas.

Į rinktinę oficialioms rungtynėms po ilgesnės pertraukos grįžta traumą išsigydęs Vladimiras Derendiajevas, taip pat ir Mantas Makutunovičius.

Tiesa, neišvengta ir netekčių – dėl diskvalifikacijų rungtynes praleisti turės Lukas Sendžikas ir Benas Spietinis.

Rinktinėje bus ir vienas „legionierius“ – Italijoje rungtyniaujantis Edgaras Baranauskas.

Lietuvos rinktinės sudėtis dvikovai su Portugalija

Vartininkai:

Karolis Čirba, Ernestas Macenis

Aikštės žaidėjai:

Mantas Adomėnas, Arian Balasanov, Edgaras Baranauskas, Tomas Bučma, Vladimir Derendiajev, Paulius Giedraitis, Mantas Makutunovičius, Paulius Osauskas, Deividas Reimaris, Lukas Sipavičius, Albert Voskunovič, Justinas Zagurskas.

„Šiuo metu Portugalija yra geriausia komanda pasaulyje. Jų treneris daug metų vadovauja ekipai ir daug metų kiekvienose rungtynėse įrodo, ko yra vertas jis ir ko verta jo komanda. Tačiau, kaip ir bet kuris varžovas, turėsime planą kaip žaisti ir kaip jų stipriąsias puses paversti ne tokiomis stipriomis“, – artėjant dvikovai sakė Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dentinho.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS