Neįgaliesiems

Patvirtinta moterų rinktinės sudėtis istoriniam startui Tautų lygoje

Jau kitą savaitę moterų futbolas žengia dar vieną istorinį žingsnį – startuos pirmą kartą rengiama UEFA moterų Tautų lyga, kurioje rungtyniaus ir mūsų šalies rinktinė.

Lietuvaitės pateko į C diviziono antrąją grupę, kur jų varžovėmis bus Liuksemburgo, Turkijos ir Sakartvelo moterų rinktinės.

Kiekvienos grupės nugalėtojos įgis galimybę kilti į aukštesnį divizioną.

Jau kitą savaitę turnyre startuos ir mūsų moterų rinktinė – penktadienį Jonavoje lietuvaitės susitiks su Liuksemburgo komanda, o kitą antradienį laukia išvykos rungtynės su Turkijos vienuolike.

Šis startas Lietuvos moterų futbolui istorinis dar ir dėl to, jog moterų rinktinės namų rungtynės šiame UEFA moterų Tautų lygos cikle bus galima stebėti ir per televiziją – lietuvaičių pasirodymus tiesiogiai rodys LRT PLIUS kanalas.

Svarbus šis startas bus ir dėl to, kad į rinktinės sudėtį sugrįžta traumas ir negandas už nugaros palikusi AC „Milan“ futbolininkė Rimantė Jonušaitė, kuri po beveik dviejų metų pertraukos vėl užsivilks rinktinės marškinėlius.

Visgi dėl traumos žaisti negalės kita svarbi žaidėja – dėl traumos rinktinės stovykloje nebus Ugnės Lazdauskaitės.

Rinktinė savo stovyklą pradeda ateinantį pirmadienį, o rinktinės vyriausiasis treneris Danielis Wimmeris su savo trenerių štabu pasirinko tokią sudėtį:

Aušrinė Bikutė, Meda Šeškutė; Austė Bernotaitė, Marija Galkina, Monika Grikšaitė, Rimantė Jonušaitė, Agnieška Kazarina, Laura Kubiliūtė, Žemyna Lekavičiūtė, Milda Liužinaitė, Algimantė Mikutaitė, Vestina Neverdauskaitė, Simona Petravičienė, Paulina Potapova, Loreta Rogačiova, Tereza Romanovskaja, Paulina Sarkanaitė, Danielė Svirnelytė, Erika Šupelytė, Liucija Vaitukaitytė, Lolita Žižytė.

Moterų rinktinės rugsėjo mėnesio tvarkaraštis:

Rugsėjo 22 diena (penktadienis)

17.00 val. Jonavos centrinis stadionas. Lietuva – Liuksemburgas (įėjimas – nemokamas, tiesiogiai per LRT PLIUS).

Rugsėjo 26 diena (antradienis)

19.00 val. Elazığ Atatürk stadionas. Turkija – Lietuva.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS