Neįgaliesiems

Patvirtinta vyrų rinktinės sudėtis Baltijos taurės turnyrui

Lietuvos vyrų rinktinės treneris Reinholdas Breu pasirinko sudėtį, su kuria kitą savaitę stos į kovą Baltijos taurės turnyre.

Primename, kad lapkričio 16 dieną Lietuvos rinktinė turnyro pusfinalyje susitiks su Islandijos komanda. Mačas Kauno Dariaus ir Girėno stadione startuos 19 valandą, bilietus į jį įsigyti galite paspaudę čia.

Antrasis mačas (rungtynės dėl trečios vietos arba didysis finalas) vyks lapkričio 19 dieną (šeštadienį) su Latvijos arba Estijos komanda.

R. Breu šiam langui iškvietė kurį laiką rinktinėje nebuvusį Romos „Lazio“ vartininką Marių Adamonį, kuris pakeis šeimos pagausėjimo belaukiantį bei dėl to šį kartą rinktinės marškinėlių neužsivilksiantį Džiugą Bartkų.

Gynėjų linijoje šį kartą yra keli nauji veidai. Tai – „Hegelmann“ komandos duetas Vilius Armalas ir Klaudijus Upstas, kurie į vyrų rinktinę iškviesti pirmą kartą.

Kitas naujas veidas – „Torino“ jaunimo komandoje žaidžiantis ir savaitgalį dviem įvarčiais pasižymėjęs atraminis saugas Gvidas Gineitis.

Rinktinėje taip pat po pertraukos vėl bus į ją grįžtantis Armandas Kučys, taip pat – neseniai su savo klubu Turkijoje išsiskyręs Arvydas Novikovas.

Lietuvos rinktinės sudėtis Baltijos taurės turnyrui

Vartininkai

Marius Adamonis, Edvinas Gertmonas, Ignas Plūkas;

Gynėjai

Vilius Armalas, Rolandas Baravykas, Edvinas Girdvainis, Linas Klimavičius, Saulius Mikoliūnas,  Klaudijus Upstas, Artemijus Tutyškinas, Natanas Žebrauskas;

Saugai

Paulius Golubickas, Gvidas Gineitis, Tomas Kalinauskas, Justas Lasickas, Arvydas Novikovas, Domantas Šimkus, Modestas Vorobjovas;

Puolėjai

Fedor Černych, Augustinas Klimavičius, Armandas Kučys.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS