Neįgaliesiems

Patvirtintas naujasis LFF techninis direktorius

Antradienį vyksta paskutinis 2021-ųjų Lietuvos futbolo federacijos Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kurio metu buvo patvirtintas naujasis LFF techninis direktorius.

Juo tapo 51-erių specialistas iš Vokietijos Reinholdas Breu. Su specialistu bus pasirašyta trejų metų sutartis. Šiame poste jis pakeis belgą Patricką de Wilde, su kuriuo paslaugų teikimo sutartis abipusiu susitarimu buvo nutraukta šių metų rugsėjo mėnesį.

Per savo futbolininko karjerą R. Breu rungtyniavo Vokietijos ir Austrijos klubuose, o sportininko karjerą baigė 2002 metais. Po poros metų gimtojoje Vokietijoje jis pradėjo treniruoti „Ragensburg“ ekipos dublerių ekipą, o vėliau tapo ir šio klubo akademijos vadovu.

Vėliau naujasis LFF techninis direktorius trejus metus dirbo „Eintracht Trier“ akademijos vadovu, o 2011-aisiais jo kelias pasuko į Liuksemburgą, kur tapo šios šalies futbolo federacijos techniniu direktoriumi. Reinholdo Breu darbo metu Liuksemburgas pasiekė aukščiausią poziciją FIFA reitinge per savo istoriją (2018-ųjų rugsėjį rinktinė buvo pakilusi iki 82 vietos), o šiuo metu pasauliniame reitinge užima 93 poziciją.

„Naujasis techninis direktorius jau lankėsi ir Lietuvoje, kur jam buvo pristatyta P. De Wilde parengta techninė strategija ir nuveikti darbai, taip pat turėjome detalių diskusijų apie jo darbo principus ir viziją. R. Breu pasiekė gerų rezultatų Liuksemburge, kur dirbo dešimt metų, tad tikimės, kad visas savo žinias ir patirtį galės pritaikyti ir Lietuvoje.

Džiaugiamės R. Breu ilgalaike patirtimi ir investuojame į ilgalaikį bendradarbiavimą“, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. 

Į Lietuvą specialistas atvykti turėtų sausio viduryje, tada oficialiai ir prasidės techninio direktoriaus veikla Lietuvos futbolo federacijoje.

 

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS