Neįgaliesiems

Patvirtintas naujasis Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris

Buvęs Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės lyderis, o vėliau trenerio Sahibo Mammadovo asistentas Aivaras Meškinis LFF Nepaprastųjų atvejų komiteto sprendimu patvirtintas naujuoju vyriausiuoju nacionalinės komandos treneriu.

Krikštas naujojo stratego laukia lygiai po mėnesio.

„Kalbų apie mano sugrįžimą į rinktinę buvo jau kuris laikas. Su federacija iš pradžių derinome asistento poziciją, tačiau vėliau kartu nusprendėme, kad esu užaugęs ir vyriausiojo trenerio pozicijai. Širdis jaučia, kad man pavyks.

Noriu ne tik gerų rezultatų, bet ir užsiimti šios futbolo atšakos populiarinimu. Noriu padaryti taip, kad nereiktų žaidėjų prašyti, o jie patys veržtųsi į rinktinę. Pasakysiu atvirai: šiek tiek dvejojau dėl pasiūlymo, tačiau, sudėliojęs visus pliusus ir minusus, pasakiau: kada, jei ne dabar“, – kalbėjo A. Meškinis.

Tuo tarpu LFF prezidentas Edgaras Stankevičius linkėjo naujam strategui sėkmės.

„Buvęs rinktinės treneris savo darbo metu nuveikė nemažai gerų darbų, tad užpildyti tuos batus naujam strategui lengva nebus. Visgi federacija, priėmusi tokį pasiūlymą, parodė visišką pasitikėjimą treneriu ir viliamės, kad tas pasitikėjimas bus pateisintas“, – sakė E. Stankevičius.

Praėjusiais metais dar S. Mammadovo vadovaujama rinktinė pirmąkart istorijoje iškovojo kelialapį į Europos paplūdimio futbolo lygos A divizioną. Pasiruošimo jam metu lietuviai birželio 29 ir 30 dienomis sužais dvejas kontrolines rungtynes su Lenkijos rinktine.

„Laiko nėra daug, tad darbai vyksta pilnu pajėgumu. Pirmoji užduotis – sudaryti maksimaliai konkurencingą žaidėjų sąrašą. Buvęs treneris turėjo nuolatinį branduolį, su kuriuo siekė rezultatų, mano vizija kitokia.

Mūsų laukia stipriausios Europos rinktinės, todėl rezultato pažadėti negaliu. Užtat galiu pažadėti tai, kad tiek aš, tiek mano komanda atiduos visą širdį, jog tas rezultatas būtų kuo geresnis“, – sakė A.Meškinis.

Šių metų spalio mėnesį Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės laukia dar vienas iššūkis – atranka į pasaulio čempionatą.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS