Neįgaliesiems

Patvirtintas naujasis Lietuvos salės futbolo rinktinės treneris

Antradienį vykstančio Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdžio metu buvo patvirtintas naujasis Lietuvos salės futbolo rinktinės treneris.

Juo tapo specialistas iš Brazilijos Emersonas Junioras de Lima, kuris geriau yra žinomas kaip Dentinho. Rinktinės trenerio pareigose jis pakeis Jevgenijų Ryvkiną, su kuriuo bendradarbiavimas baigėsi po praėjusio pasaulio salės futbolo čempionato.

Dentinho šiuo metu taip pat yra ir „Kauno Žalgirio“ salės futbolo komandos vyriausiasis treneris, prie šalies čempionų komandos vairo jis stojo prieš šį sezoną.

„Buvęs salės futbolo rinktinės treneris J. Ryvkinas padarė labai didelį darbą, kurį tęsti Vykdomasis komitetas patikėjo „Kauno Žalgirio“ strategui. Pagrindiniai nacionalinės rinktinės žaidėjai šiuo metu rungtyniauja būtent „Kauno Žalgirio“ ekipoje, tad būtų išlaikytas tęstinumas ir vienodas braižas,“ – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Su strategu bus pasirašyta vienerių metų sutartis, o debiutas numatytas jau gruodžio 17–19 d. Latvijoje vyksiančioje salės futbolo Baltijos taurėje.

Pats Dentinho praeityje žaidė salės futbolą, didžiąją dalį karjeros jis praleido gimtojoje Brazilijoje, o Europoje rungtyniavo Kazachstano, Čekijos, Slovakijos bei Kosovo komandose.

Kaip treneris Dentinho dirbo Čekijoje ir Kazachstane, kur su „Zhetysu“ sugebėjo pasiekti ir šalies salės futbolo taurės finalą.

Posėdžio metu taip buvo patvirtintas ir salės futbolo rinktinės trenerių štabas: trenerio asistentas Edvinas Alimkinas bei fizinio rengimo treneris Joao Batista Lopo De Queirozas Junioras.

Salės futbolo U-19 rinktinės vyriausiuoju treneriu patvirtintas Edvinas Alimkinas, jo asistentu bus Arsenij Buinickij.

Vykdomojo komiteto posėdžio metu taip pat buvo patvirtinta, kad prie Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės vairo toliau stovės Sahibas Mammadovas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS