Neįgaliesiems

Patvirtintas naujojo futsal A lygos sezono formatas, čempionate – du naujokai

Dešimt Lietuvos futsal A lygos klubų rugsėjo 23-ąją pradės naują 2023–2024 metų sezoną. Kaip ir daugelį metų prieš tai, čempiono titulą gins „Kauno Žalgiris“. Savaitę iki sezono pradžios tas pats „Kauno Žalgiris“ gins ir LFF futsal Supertaurės titulą.

„Turime pasikeitimų, todėl, visų pirma, norisi naujokams palinkėti gero įsiliejimo į lygą. Antras momentas – intriga. Praėjusiais metais jos netrūko turnyro lentelės viduryje, naujajame sezone norėtųsi daugiau netikėtumų ir kovoje dėl aukščiausių pozicijų“, – sakė Lietuvos salės ir paplūdimio futbolo asociacijos direktorius Karolis Dieninis.

Lyginant su praėjusiu sezonu, lygos dalyvių sąrašą papildė „Kėdainiai United“ ir Kauno rajono „Hegelmann“. Pirmieji pakeitė paskutinę vietą pernai užėmusią „Širvintų – VGTU Vilkų“ ekipą, o antrieji – iš lygos pasitraukusį „Panevėžį“.

Kaip ir pernai, reguliariajame sezone komandos sužais po 18 rungtynių (dviejų ratų sistema), o aštuonios geriausios keliaus į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus kovojama iki dviejų pergalių.

„Turnyro formatas keitėsi ne vieną kartą ir, turbūt, nesuklysiu sakydamas, kad šis mūsų lygai yra tinkamiausias. Tiesa, pasikeitimai numatyti Supertaurės turnyre, į kurį pakviestos ne dvi, o keturios komandos“, – sakė K. Dieninis.

Pagal planą, dėl Supertaurės turėjo kovoti keturios stipriausios praėjusio sezono komandos, tačiau atsisakius „Gargždų pramogoms“, jų vietą užėmė Mažeikių VIP. Kartu su mažeikiškiais rugsėjo 16-ąją Naujojoje Akmenėje į aikštę žengs „Kauno Žalgiris“, o kitą porą sudarys Jonavos „Vikingai“ ir FK „Saulės kraštas“.

Naujojo sezono klubai: „Kauno Žalgiris“, „Vikingai“, „Gargždų pramogos“, „Saulės kraštas“, VIP, Vilkaviškio „Bruklinas, „ŠSPC-Radviliškis“, Vilniaus „Turbotransfers, „Kėdainiai United“, „Hegelmann“.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS