Neįgaliesiems

Pavasario pradžia „Spindulio“ darželyje – su „Futboliuku“ ir „Stumbro“ žaidėjais

Kauno lopšelis-darželis „Spindulys“  pavasarį pasitiko energingu renginiu „Futboliukas. Kiškis Hansas žaidžia futbolą“. Šventėje dalyvavo ne tik darželinukai, jų auklėtojos ir tėvai, bet ir Lietuvos A lygos klubo „Stumbro“ žaidėjai.

Profesionalūs futbolininkai vaikams demonstravo savo įgūdžius, kartu dalyvavo mankštoje bei patys žaidė futbolą su vaikais ir jų auklėtojomis. Mažieji darželinukai savo gabumus demonstravo futbolo žaidime trys prieš tris, rodė kaip moka žongliruoti kamuolį ir savo energija bei aktyvumu užkrėtė visus ten buvusius.

„Smagu, kad vaikai aktyvūs, nori sportuoti ir žaisti futbolą. Jie – tikras energinis užtaisas, galima pasisemti daug gerų emocijų. Manau, kad tokie projektai yra svarbūs, nes futbolas nėra pati populiariausia sporto šaka Lietuvoje, o tokiu būdu mes prisidedame prie jos populiarinimo“, – pasakojo „Stumbro“ gynėjas Vilius Armalas.

Savo komandos draugui pritarė ir saugas Kgaogelo Sekgota: „Tai buvo gražus susitikimas su vaikais, mes pasidalinome savo patirtimi su jais. Vaikai buvo labai energingi, žaidė, skandavo, su jais buvo labai smagu, atmosfera taip pat puiki. Tai yra tarsi atgaiva“.

Tuo tarpu su vaikais darželyje dirbantis kūno kultūros pedagogė Ieva Pavlovskienė džiaugėsi, jog renginyje dalyvavo žaidėjai ir vaikų užsidegimu: „Tikiuosi, vaikų širdyse dar labiau dega futbolo aistra ir jie žais, todėl ruošiuosi laikytis C licencijos kursus, kad galėčiau juos treniruoti. Vaikai mėgsta sportuoti, jiems tik reikia tai pateikti žaidimo forma. Manau, kad šiandien buvo viso to noro „sprogimas“.“

Lietuvos futbolo federacijos, Goethe instituto ir Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamas  „Futboliukas“ sėkmingai gyvuoja nuo 2007 metų ir į švenčių maratoną yra įtraukęs šimtus darželių Lietuvoje ir tūkstančius vaikų. Šiais metais projektas ir toliau akcentuoja ne tik žaidimą bet ir vokiečių kalbos mokymąsi.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS