Neįgaliesiems

Pažintis su „Banga“: „Visa mūsų komanda yra kaip vienas kumštis“

Praėjusį sezoną Gargždų „Bangos“ futbolininkės džiaugėsi 3-iąja vieta Lietuvos moterų A lygos čempionate. Branduolį nuo praėjusio sezono išsaugojusi komanda, šį sezoną tikslų nekeičia.

 

Kaip teigė klubo direktorius Rimantas Mikalauskas apie komandos tikslus: „Iškovoti prizinę vietą. Kelis metus iš eilės tai pavyko, tikimės ir šiemet“.

Sezoną gargždiškės pradėjo skaudžiu pralaimėjimu prieš čempionų titulą ginančią „Gintros-Universiteto“ ekipą – 0:16. Tada sekė dar vienas pralaimėjimas 0:2 MFA „Žalgiriui“-MRU. Po duobėtos pradžios tigrės parodė vienybę ir komandos dvasią ir pasiekė pergalę prieš „Kauno Žalgirį“ svečiuose 2:1 bei įveikė „Utenos Utenio“ ekipa 2:0.

„Šios komandos išskirčiau mergaičių norą sportuoti ir susižavėjimą futbolu, – kalbėjo „Bangos“ vyriausiasis treneris Simas Alsys. – Greičiausiai treniruotę jeigu darytume su šia komanda penktadienį dešimtą valandą vakaro nei vienos mergaitės nebūtų, kuri praleistų treniruotę.“

Meile futbolui garsėjantis miestas sukuria labai artimą bendruomenės jausmą tiek tarp komandos narių, tiek su sirgaliais.

„Tai komanda nuo kurios aš pradėjau, pati pradžia joje buvo. Pradėjau treniruotis ir su berniukais, ir paskui su mergaitėmis, todėl manau, kad tai yra ne tik komanda mano – tai yra mano šeima“, – įspūdžiais dalinosi „Bangos“ kapitonė Monika Grikšaitė.

Pažintis su „Bangos“ komanda vaizdo įraše:

Jurgitos Riekašienės / fkbanga.lt nuotr.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS