Neįgaliesiems

Pedagogus įtraukė antrasis futbolo seminaras Vilniaus 700 metų jubiliejaus proga

„Sportima“ arenoje antrą kartą buvo surengtas seminaras „Aktyvistų edukacija pasitelkiant šių dienų fizinio aktyvumo aktualijas“, sulaukęs sostinės bendrojo ugdymo įstaigų mokytojų dėmesio.

Rugpjūčio 18 ir rugsėjo 29 dieną vykę Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuoti seminarai yra „Vilnius: 700 metų jaunas“ renginių ciklo dalis, kurį dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Seminare dalyvave pedagogai įsigilino į vaikų įtraukimo į sportą tematiką, diskutavo apie tinkamą prieigą ir darbo specifiką. Dalyviams „Sportima“ arenos aikštėje buvo suteiktos praktinės žinios apie bazinius futbolo elementus bei išbandė „Futboliuko“ pratimus.

„Smagu tiek matyti motyvuotų pedagogų iš Vilniaus ugdymo įstaigų, kurie noriai dalyvauja seminaruose, gilina tiek teorines žinias, tiek praktines futbolo aikštelėje. Svarbu, kad jie susipažįsta su futbolo kamuolio valdymo technika, o pavyzdžius pritaiko įvairiuose pratimuose, žaidimuose.

Lietuvos masinio futbolo asociacijos organizuojamuose seminaruose visi dalyviai turi puikią galimybę ne tik įgyti žinias, bet ir susipažinti su kolegomis iš kitų įstaigų, o tai skatina bendradarbiavimą tarp pedagogų, dalinimąsi informacija, bendrų idėjų įgyvendinimą. Visa tai mums leidžia tapti viena stipria jėga populiarinant patį nuostabiausią žaidimą – futbolą“, – seminarų svarbą apžvelgė Lietuvos masinio futbolo asociacijos vadybininkas, treneris Martynas Karpavičius.

Futbolas.tv reportažas iš pirmojo seminaro

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS