Penkiolikmečių rinktinė namuose nusileido Liuksemburgo bendraamžiams

Lietuvos nacionalinė vaikinų U15 rinktinė antradienį sužaidė pirmąsias iš dviejų numatytų draugiškų rungtynių su Liuksemburgo bendraamžiais.

LFF Kauno treniruočių centre pirmąsias rungtynes Tomo Ražanausko auklėtiniai varžovams nusileido 1:4 (0:2).

Antrasis susitikimas bus žaidžiamas ketvirtadienį 13 valandą, tiesioginę transliaciją rodys futbolas.tv.

Rungtynių pradžia lietuviams susiklostė sunkiai ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 0:2. Antrojo kėlinio pradžia šeimininkams suteikė vilties, kai galingu smūgiu iš toli pasižymėjo Lukas Carmine Mennea.

Visgi daugiau lietuviams kažko nuveikti nepavyko – Liuksemburgo ekipa mušė dar du įvarčius, įtvirtino savo pranašumą ir iškovojo pergalę.

Rungtynių įrašas

Rungtynių statistika: Lietuva – Liuksemburgas  1:4 (0:2)

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Dovydas Švėgžda;

Lietuvos rinktinės startinė sudėtis: Rapolas Garšva, Ignas Pukinskas, Nojus Šnekutis, Edvinas Mikutis, Ailandas Alonderis, Airidas Bardzilauskas, Lukas Petrūnas, Lukas Skurvydas, Lukas Carmine Mennea, Lukas Klasauskas, Arnas Jucius. Atsargoje: Henrikas Adomavičius, Mark Žukovskij, Markas Taučas, Mantas Česnokovas, Erik Tučinskij, Gustas Gruodis, Mangirdas Venckus, Simonas Vinčiūnas, Dominykas Čiulada, Kajus Šimkus, Matas Jankauskas, Emilis Strockis.