Neįgaliesiems

Penkiolikmetė puolėja Ž. Lekavičiūtė: „Mane įkvėpė trenerio pasakyti žodžiai“

Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos 2021 metų sezonas finišavo lapkričio 14 dieną – užimta pirmąja vieta džiaugėsi Vilniaus MFA „Žalgiris“ B-MRU merginos.

Iškart po įtempto finalo, kuriame vilnietės susikovė su „Gintros“ dublerių ekipa, geriausia pirmenybių puolėja išrinkta penkiolikmetė žalgirietė Žemyna Lekavičiūtė – ji I lygoje iš viso pelnė 12 įvarčių.

Anot futbolininkės, nors po finalinių varžybų jau prabėgo daugiau nei savaitė, tiek jos, tiek komandos nuotaikos yra pakilios.

„Vis dar negaliu atsidžiaugti ir patikėti tuo, kad buvau išrinkta geriausia puolėja, – emocijomis dalijosi žalgirietė. – Dar yra daug laiptelių kuriuos reikia žengti, reikia įdėti nemažai darbo, kad dar labiau tobulėčiau. Tikrai nemažai merginų buvo vertos šio titulo.“

Pasak Ž. Lekavičiūtės, prie jos sėkmės ir motyvacijos stipriai prisidėjo merginų komandos vadovas: „Mane įkvėpė trenerio pasakyti žodžiai: ,,Kol nepradėsi mušti įvarčių I lygoje, tol negalėsi įsitvirtinti A divizione.“ Man tai buvo labai didelis stimulas siekti gerų rezultatų.“

Šių metų žalgiriečių pagrindinis tikslas, kaip sakė geriausia šio sezono puolėja, buvo išsaugoti čempionių titulą.

„2021 metų sezonas buvo labai neblogas, laimėjome visas kovas, o aš gavau daugiau minučių žaidimo ir pagerinau savo rezultatyvumą“, – įgyvendintais siekiais dalijosi Ž. Lekavičiūtė.

Futbolininkė teigė, jog MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipa per šiuos metus sustiprėjo taktiškai ir fiziškai, o komandoje vyravo puiki atmosfera – merginos labai draugiškos, viena kitą palaikančios. „Tas ir stūmė mus į priekį“, – džiaugėsi žalgirietė.

Geriausia I lygos puolėja didžiuojasi asmeniniais 2021 metų pasiekimais: „Dabar vis geriau pavyksta susikoncentruoti kovai ir nekreipti dėmesio į šalutinius dalykus bei nereikšmingas replikas.“

Sezonas tik ką baigėsi, tačiau Ž. Lekavičiūtės tai nestabdo kurti planų ir tikslų kitiems metams.

„Norėčiau dar kartą apginti nugalėtojų vardą ir dar labiau tobulėti. Visų mūsų merginų svajonė yra išbandyti kovas su užsienio komandomis, nes Lietuvoje nėra labai daug lygių priešininkių. Tai būtų didelė paskata mūsų komandos ir kiekvienos žaidėjos asmeniniam tobulėjimui“, – siekiais ir svajonėmis dalijosi žalgirietė.

Penkiolikmetė Ž. Lekavičiūtė kelia ir užtikrintus asmeninius lūkesčius: „Man reikėtų greičio, ištvermės ir galbūt įžūlumo, kad pasiekčiau dar geresnių rezultatų.“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS