Neįgaliesiems

Penktojo A lygos turo rinktinė

Lietuvos futbolo A lygos 5-ojo turo rinktinėje vietas išsikovojo visų šešių komandų žaidėjai, rašo alyga.lt

Martinas Berkovecas (Vilniaus „Žalgiris“): Pastarajame ture vartininkai praleido vos po vieną įvartį ir netrūko jų gražaus žaidimo epizodų. Savo ruožtu M. Berkovecas porą sykių didmeistriškai išgelbėjo savo komandą labai sudėtingose situacijose ir svariai prisidėjo prie to, kad „Žalgiris“ Marijampolėje praleistų tik sykį.

Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“): Dešinysis kauniečių atakos kraštas Gargžduose buvo aktyvus. E. Vaitkūno perdavimai iš kraštų, kaip ir dažname mače, kėlė daug rūpesčių oponentams, be to, gynėjas kartą buvo labai arti įmušto įvarčio – gerą smūgį į artimąjį vartų kampą pavyko atremti Ignui Driomovui.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Esant rezultatui 0:1, bosnis akistatos pabaigoje nurūko į priekį ir atliko tai, ką geriausiai moka – laimėjo oro dvikovą baudos aikštelėje, kuri virto rezultatyviu perdavimu. Užtikrintai S. Kerla rungtyniavo ir arčiau savo vartų bei per trejas rungtynes į turo rinktinę pateko trečią kartą.

Deividas Padaigis (Gargždų „Banga“): Gargždų klubas ir vėl turėjo daug gynybinio darbo savo aikštės pusėje bei praleido vos vieną įvartį. Prie to labai prisidėjo „Bangos“ kapitonas, kuris, nepaisydamas praskeltos galvos, grįžo į kovą ir padėjo savo komandai išplėšti tašką, kuris leido gargždiškiams dar užtikrinčiau jaustis pirmame ketverte.

Justinas Januševskis („Panevėžys“): Pirmasis oficialus mačas prieš savo buvusią komandą vidurio gynėjui susiklostė sėkmingai. Būtent J. Januševskio staigus prasiveržimas ir preciziškas perdavimas į plotą įkirtusiam Ernestui Veliuliui prisidėjo prie pirmojo „Panevėžio“ iškovoto taško šiame sezone.

Thomasas Salamonas (Marijampolės „Sūduva“): Klampioje aikštėje austrui, kaip ir didžiajai daliai komandos draugų, atakuojant pozicinių išpuolių metu ne viskas sekėsi. Vis dėlto būtent šis austras pridėto laiko metu atitrūko nuo varžovų ir pirmasis suskubo prie S. Kerlos perdavimo, pelnydamas labai svarbų išlyginamąjį įvartį, kuris leido džiaugtis tašku.

Marko Karamarko (Vilniaus „Žalgiris“): Ne itin dažnai starto sudėtyje rungtynes pradedantis futbolininkas iššovė svarbiausiame pirmojo rato mače. M. Karamarko didžiąją dalį mačo žaidė dešiniajame krašte, tačiau įmušto įvarčio metu pasislinko į kairę ir po aukšto perdavimo į baudos aikštelę galva nukreipė kamuolį į vartus.

Linas Pilibaitis („Kauno Žalgiris“): Laikinosios sostinės komandos veteranas dvikovoje su „Banga“ buvo ryški figūra. Artėjant susitikimui į pabaigą, būtent L. Pilibaitis atsidūrė rezultatyvios atakos atomazgoje bei pasižymėjo įvarčiu. Tai buvo pirmasis patyrusio futbolininko taiklus smūgis šiame sezone.

Lajo Traore (Vilniaus „Riteriai“): Legionieriui iš Dramblio Kaulo Kranto reikėjo poros mačų įsivažiuoti, tačiau pagal statistinius komponentus jis gerai atrodė ir akistatoje su Marijampolės „Sūduva“. Susitikime su „Panevėžiu“ keliose pozicijose galintis žaisti L. Traore laiku atsidengė baudos aikštelėje ir šaltakraujišku smūgiu pažeme nuginklavo vartininką.

Ernestas Veliulis („Panevėžys“): Be jokios abejonės, tai buvo geriausias kairiojo krašto saugas 5-ajame ture ir vienas ryškiausių viso turo žaidėjų. Panevėžietis ne tik pelnė išlyginamąjį įvartį, bet ir buvo aktyvus kontratakose bei ne sykį labai pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, sukurdamas oponentams daug vargo.

Julius Kasparavičius (Gargždų „Banga“): 5-ajame ture puolėjai nespindėjo, tačiau „Bangos“ atstovas buvo bene ryškiausias ir kovingiausias iš j visų. J. Kasparavičius atliko keletą labai pavojingų smūgių, apsunkino varžovams žaidimą savo aikštės pusėje bei būtent po jo smūgio paskutinio kampinio metu kilo sumaištis, kuria pasinaudojo Gargždų klubui tašką išplėšęs Skirmantas Rakauskas.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS