Neįgaliesiems

Per LNK – virtualaus UEFA čempionato finalas

Kai dauguma sporto renginių pasaulyje dėl koronaviruso pandemijos atšaukti, LNK kviečia pasimėgauti virtualiai žaidžiamu futbolu.

Šį savaitgalį, gegužės 23-ąją ir 24-ąją, LNK televizijos internetinis portalas www.lnk.lt transliuos UEFA eEURO 2020 metų čempionato finalą. Transliacija šeštadienį prasidės 15 val., o sekmadienį – 12 val.

Finale kovos šešiolikos valstybių rinktinės. Jos suskirstytos į keturias grupes po keturias komandas, iš kurių po dvi pateks į ketvirtfinalį. A grupėje žais Bosnija ir Hercegovina, Vokietija, Rumunija, Ispanija. B grupėje- Danija, Italija, Serbija ir Turkija. C grupėje – Kroatija, Liuksemburgas, Juodkalnija ir Nyderlandai. D grupėje – Austrija, Prancūzija, Graikija ir Izraelis.  

Finalistų prizinis fondas sudaro 100 tūkst. eurų, iš kurių 40 tūkst. atiteks turnyro nugalėtojams.

Žaidėjai varžysis su konsole „Playstation 4“ ir žais „Konami eFootball Pro Evolution Soccer 2020“ (PES 20) žaidimą.

UEFA eEURO 2020 – tai didžiausios  nacionalinių komandų efutbolo varžybos, kuriose dalyvauja visos 55-ios UEFA narės. Virtualus formatas yra tarsi tikras UEFA Euro 2020, apimantis kvalifikacijos etapą ir finalinį turnyrą. UEFA eEURO 2020 yra pirmosios pasaulyje nacionalinių efutbolo komandų varžybos.  

Nors Lietuvos rintinės startas buvo daug žadantis, į finalą nepateko. Lietuvos rinktinė įveikė pirmą atrankos etapą ir pateko į pajėgiausiųjų dvidešimtuką. 

Tiesa ir šis finalas turėjo vykti gyvai liepą Londoną, bet dėl pandemijos bus surengtas ir anksčiau, ir tik virtualiu būdu.

LNK televizija yra įsigijusi išskirtines teises transliuoti ir visas Europos futbolo čempionato UEFA EURO 2020 varžybas, tačiau dėl pandemijos čempionatas taip pat yra nukeltas.

UEFA eEURO 2020 metų čempionato finalas – šeštadienį 15 val., sekmadienį – 12 val. per lnk.lt

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS