Neįgaliesiems

Pergalė Gargžduose priartino MEL U17 diviziono lyderes prie titulo

Gegužės 25 ir 28 dienomis įvyko Merginų elitinės lygos 15-asis turas, po kurio MFA „Žalgiris“-MRU septyniolikmečių komanda įgijo keturių taškų persvarą prieš dvi artimiausias varžoves.

Centrinė turo dvikova įvyko Gargžduose – į medalius pretenduojanti FK „Banga“ siekė nugalėti diviziono lyderes. Rungtynių pradžia buvo sėkminga aikštės šeimininkėms, pirmavusioms po Austėjos Jokubaitytės įvarčio. Visgi pirmajame kėlinyje žalgirietės persverė rezultatą Elingos Pampuškaitės, Žemynos Lekavičiūtės ir Emilijos Gerasimovos įvarčiais. Pačioje rungtynių pabaigoje Žemyna Lekavičiūtė pridėjo dar du įvarčius ir įtvirtino savo komandos pergalę 5:1.

„Banga“ nukrito į trečią vietą, po to, kai MFK „Žalgiris“ net 9:0 nustelbė FK „Vilnius“ komandą, nors pirmajame kėlinyje įmušė tik kartą. Šiose rungtynėse hetriką atliko Karina Klevinskaitė, dublį – Elzė Kiškūnaitė, o kitus nugalėtojų įvarčius pelnė Milda Ivanciūtė, Karina Frolova, Marta Lipnickaitė ir baudinį realizavusi Miana Svatkovskaja.

Vilčių patekti į prizininkių gretas neapleidžiantis FK „Utenos Utenis“ nepatyrė sunkumų Žagarėje, kur pelnė 14 įvarčių be atsako į FK „Saned“-Joniškio SC komandos vartus. Ugnė Kvartūnaitė tapo šešių įvarčių autorė, o rezultatyviausia diviziono žaidėja Kamilė Medvedeva savo įvarčių kraitį papildė keturiais įvarčiais.  Dublį atliko Airinga Anavičiūtė bei po įvartį įmušė Julija Melaikytė ir Gabija Viplentaitė.

Permainingos rungtynės įvyko uostamiestyje, kur žaidė Klaipėdos FM ir MFA „Bitės“. Viešnios dukart pirmavo po Arianos Lickūnaitės ir Agatos Marijos Kairytės įvarčių, bet aikštės šeimininkėms pavyko išlyginti rezultatą Mijos Šmaižytės ir Miletos Vitkutės smūgiais – 2:2. Baudinių serijoje „Bitės“ buvo taiklesnės 5:4 ir iškovojo papildomą tašką bei pakilo iš paskutinės vietos.

Artimiausias šio diviziono turas numatytas birželio 7 ir 8 dienomis Vilniuje ir Utenoje.

Klaipėdos futbolo mokyklos nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS