Pergalę iš rankų išleidusi U-16 rinktinė užėmė trečią vietą

Lietuvos U-16 rinktinė tarptautinį turnyrą Maskvoje baigė trečioje vietoje. Lietuviai paskutinėse rungtynėse su Moldova išleido pergalę iš rankų ir turėjo tenkintis lygiosiomis 1:1.

Lietuviai pirmavo nuo antrojo kėlinio pradžios, kai Donatas Naumovas prasiveržė dešiniu kraštu ir perdavė kamuolį Viliui Piliukaičiui, kuris griūdamas iš arti pasiuntė kamuolį į tinklą.

Visgi mūsiškiai apmaudžiai neišsaugojo persvaros. Iki pagrindinio laiko pabaigos likus trims minutėms vartininkui Kajui Urbiečiui baudos aikštelėje išsprūdo kamuolys ir Moldova rezultatą išlygino.
Nepaisant lygaus rezultato 1:1, Lietuvos komanda aplenkė moldavus dėl geresnio įvarčių santykio liko trečioje vietoje.

Kovoje dėl pirmos vietos iki tol abi pergales iškovoję Rusijos ir Izraelio futbolininkai sužaidė lygiosiomis 2:2. Geresnis įvarčių santykis pirmąją vietą nulėmė šeimininkams.

Rungtynių statistika

U-16 Lietuva – Moldova 1:1 (0:0)
E.Strelcovo sporto komplekso aikštė
Teisėjas – Roman Safyan
Įvarčiai: 45 min. Vilius Piliukaitis (Lietuva); 77 min. Anatol Ciuntu (Moldova).
Įspėti: 48 min. Žygimantas Pečkis (Lietuva); 80+3 min. Valentin TIganescu (Moldova).

U-16 Lietuva: Kajus Urbietis, Patrick Jorgensen, Martynas Mikėnas, Benas Šatkus (30 min. Grantas Šimkus), Vilius Piliukaitis (50 min. Valdas Paulauskas), Donatas Naumovas (63 min. Denas Gudaitis), Mantas Petrikas, Tomas Kačerauskas, Ernestas Andriušis , Žygimantas Pečkis (80+1 min. Augustas Dubickas), Egidijus Dusevičius. Atsarginiai: Laurynas Glinskis, Rokas Rasimavičius.