Neįgaliesiems

Pergalingo įvarčio autorius O.Verbickas: „Beliko tik išpildyti ataką“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinės žaidėjų veiduose pagaliau atsirado šypsena. Antradienio vakarą lietuviai Jerevano mieste 1:0 nugalėjo Armėnijos nacionalinę komandą ir atsigavo po apmaudžių pirmųjų kontrolinių rungtynių Gruzijoje.

„Turėjome atsitiesti po rungtynių Gruzijoje, išėjome į aikštę kupini noro kovoti, ištaisyti tą pralaimėjimo kartėlį. Nuo pat pradžių spaudėme armėnus, iki pat 85 minutės, kol nenusėdo padangos. Žaidėme gerai, tokią rinktinę nori matyti sirgaliai, mūsų šeimos ir mes patys“, – teigė Lietuvos rinktinės kapitonas Fiodoras Černychas.

F. Černycho komentaras apie rungtynes:

 

Vienintelį ir pergalingą įvartį įmušė saugas Ovidijus Verbickas, kuris sulaukė tiklaus puolėjo Nerijaus Valskio perdavimo.

„Nerijus Valskis atliko gerą perdavimą, surėkiau, kad Fiodoras Černychas paliktų kamuolį, jis paliko ir man beliko tik išpildyti ataką. Įmušiau įvartį“, – sakė O. Verbickas.

O. Verbicko komentaras apie rungtynes:

 

Nacionalinės komandos aprangą po ilgos pertraukos apsivilko ir gynėjas Algis Jankauskas.

„Esame laimingi, o ypač aš laimingas, kad 35 metų sugrįžau. Man šis kvietimas į rinktinę buvo siurprizas. Bet aš tikėjau, kad galiu dar žaisti, metai dar leidžia“, – sakė sugrįžęs A. Jankauskas.

A. Jankausko komentaras apie rungtynes:

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS