Permainingoje kovoje „Gintra-Universitetas“ pranoko Latvijos čempiones

Antrą pergalę per tris dienas Baltijos moterų futbolo lygoje iškovojo šiaulietės. Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės 3:2 nugalėjo Latvijos čempiones – Rygos futbolo mokyklos futbolininkes.

Rungtynės prasidėjo žaibišku aikštės šeimininkių išpuoliu, kuris jau 1 rungtynių minutę virto įvarčiu. Viena prieš varžovių vartininkę atsidūrusi Zenatha Coleman meistriškai permetė kamuolį per latvę ir išvedė Lietuvos čempiones į priekį.

Antrasis įvartis krito 22 rungtynių minutę, kai puikiai sužaidusi Z. Coleman antrą kartą nuginklavo varžovių vartininkę. Prieš didžiąją pertrauką aktyviai žaidusioms šiaulietėms pavyko dar labiau įtvirtinti persvarą – antrose rungtynėse iš eilės savo hetriką pasiekė namibietė – 3:0.

Po pertraukos vaizdas aikštėje kiek pasikeitė. Latvijos čempionės ėmė vis dažniau grasinti šiauliečių vartams ir vienas jų išpuolis baigėsi įvarčiu, kuomet tolimu stipriu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė Rygos futbolo mokyklos puolėja Renatė Fedotova.

Sušvelninusios rezultatą latvės kilo į lemiamą šturmą ir 78 minutę dar kartą pralaužė „Gintros-Universiteto“ gynybą. Pasižymėjo ta pati R. Fedotova, kurios įvartis sugrąžino intrigą

Rungtynėms artėjant prie pabaigos puikias galimybes pasižymėti dar turėjo Simona Veličkaitė ir Z. Coleman, kurių smūgiai atsimušė į virpstą. Per likusį laiką latvėms nieko pavojingesnio sukurti nebepavyko ir šiaulietės šventė dar vieną pergalę Baltijos lygoje.