Neįgaliesiems

Perspektyviausios šalies futbolininkės prakaitą lieja kartu su Lietuvos čempionėmis

Kol Šiaulių Gintros-Universiteto komanda rengiasi svarbiausiam sezono iššūkiui – UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui, pavasarį Lietuvos U-17 rinktinėje Europos čempionate rungtyniavusios perspektyviausios šalies futbolininkės taip pat neatostogauja – treniruotėse lieja prakaitą kartu su Lietuvos čempionėmis.

 

Pagrindinės Gintros-Universiteto“ sudėties žaidėjoms konkurenciją treniruočių procese ir draugiškose rungtynėse sudaro talentingosios Gabija Toropovaitė, Agneta Patilskytė, Kamilė Gudelevičiūtė, Erika Šupelytė, Rimantė Jonušaitė, Meda Šeškutė, Gintarė Blažytė bei Amber Cup turnyre savo šanso jau sulaukusios Gabija Toropovaitė ir Loreta Rogočiova.

Trenerė Tatjana Veržbickaja džiaugiasi, kad jaunosios futbolininkės šią vasarą turi galimybės įgyti naudingos praktikos sportuodamos ir besiruošdamos kartu su Lietuvos čempionėmis UEFA Čempionių lygos atrankai, o taip pat trenerė pastebi ir natūralų augimo procesą. Auklėtinės po sudėtingo Europos čempionato nesustojo, o ryžtingai siekia savo tikslų, kurių vienas – artimoje ateityje žengtį į aikštę UEFA Čempionių lygos rungtynėse vilkint Gintros-Universiteto aprangą.

Smagu, kad jaunąją pamainą galime įtraukti į tokį rimtą procesą, kurio metu jos ne tik gerina savo fizines kondicijas, tobulėja taktiškai, bet ir sulaukia vertingų patarimų iš mūsų patyrusių žaidėjų. Joms tai neįkainojama patirtis, o man kaip trenerei džiugu matyti tokią jų motyvaciją ir žibančias akis. Tikiuosi tokias jas matyti ir toliau, – skatindama nesustoti kalbėjo T. Veržbickaja.

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS