Pirmą Elitinės jaunių lygos sezoną vainikuos apdovanojimų ceremonija Kaune

Birželio 23 dieną pasibaigė aukščiausio jaunių futbolo diviziono sezonas, paaiškėjus visiems rezultatams Elitinėje U-18 ir U-16 lygose.

Lietuvos futbolo federacija pakvietė Elitinės U-18 komandas atvykti į sezono uždarymo renginį liepos 1 dieną, kuriame smagiai bus pagerbti čempionato dalyviai bei įteikti žaidėjams apdovanojimai.

Žaidėjų laukia plaukimas laivu Kauno mariose

Liepos 1 dienos rytą Kaune startuos Elitinės U-18 lygos komandų apdovanojimo ceremonija, nuo 11 valandos plaukiant laivu „Nemunas”. Renginys turėtų sutraukti apie 150 dalyvių – žaidėjus, trenerius, komandų vadovus, LFF atstovus bei renginio organizatorius. Smagias akimirkas įamžins Futbolo.tv.

Renginyje bus apdovanoti prizines vietas užėmusios čempionato komandos, geriausias sezono žaidėjas, geriausi žaidėjai pagal pozicijas bei įvairiose nominacijose. Prizus įteiks Elitinės jaunių lygos remėjai „Hummel” ir „Nike”.

„Žalgiriečiai” paskutiniame ture iškovojo bronzos medalius

Birželio 20 dieną sprendėsi trečiosios Elitinės U-18 lygos vietos likimas, į kurią teoriškai pretentavo Klaipėdos FM-„Granitas”, Marijampolės „Sūduva” ir Vilniaus „Žalgirietis”. Geriausią šansą turėjo vilniečiai, kuriems reikėjo pergalės sostinės derbyje.

„Žalgiriečiui” pavyko įveikti Vilniaus FM rezultatu 1:0, pasižymėjus Karoliui Žudžiui iš 11 metrų atžymos.  „Baltieji” antrajame kėlinyje spaudė Žydrūno Grudzinsko auklėtinius, bet neužkirto kelio link bronzos medalų. Šeštąją sezone „Hummel” rungtynių nominaciją pelnęs Edgar Kudzin tapo geriausiu čempionato žaidėju.

Sauliaus Čirbos nuotraukų albumas

Paraleliai Šiauliuose vyko čempionų titulą užsitikrinusių „Šiaulių” ir „Sūduvos” dvikova. Labiau motyvuota svečių komanda pranoko šiauliečius 3:0, tačiau liko 5 pozicijoje. Po rungtynių šiauliečiai džiaugsmingai iškėlė Pereinamąją Elitinės jaunių lygos taurę. Antrą vietą užėmę Kauno FM „Tauro”-„Spyrio” futbolininkai galutinėje įskaitoje atsiliko tik tašku.

Stebuklai ir decibelų rekordas U-16 Vilniaus derbyje

Bekompromisė kova tarp Vilniaus FM „Ateities” ir Vilniaus FM dėl Elitinės U-16 lygos sidabro įvyko birželio 22 d. Vilniaus FM tenkino tik 3 taškai – galingai sužaidę pirmą kėlinį „žalieji” pirmavo 3:0 ir nuo išsvajoto tikslo skyrė 40 minučių.

Visgi Dainiaus Gudaičio auklėtiniai nepasidavė ir sužaidė įspūdingiausią kėlinį visame Elitinės jaunių lygos sezone. Atsilikdami 0:3, „raudonieji” demonstravo stebuklus ir per pusvalandį išlygino rezultatą. Paskutinę minutę rezultatyviausias lygos snaiperis Matas Gudaitis pasiuntė varžovus į nokdauną – 4:3. Sostinės „El Clásico” laimėję „raudonieji” netramdė emocijų, bet karštai palaikyti Vilniaus FM žaidėjai finišavo su bronzos medaliais.

Ievos Markūnaitės nuotraukų albumas

Elitinės U-16 lygos aukso medalius birželio 7 d. užsitikrino Nacionalinės futbolo akademijos-2000 komanda. Geografiniai kaimynai FM „Tauras”-„Spyris” atsisveikino su aukščiausiu divizionu.

Sekite Elitinės jaunių lygos naujienas per Futbolo.tv ir Facebook.