Neįgaliesiems

Pirma lyga: „Palanga“ išsklaidė „Šilo“ nenugalimumo mitą

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos 11-ame ture pirmą sezono nesėkmę patyrė turnyro lyderis Kazlų Rūdos „Šilas“.

Pirmalyga.lt | ReAl moments nuotr.

Pergales iškovoję artimiausi konkurentai priartėjo prie „Šilo“, savo ruožtu, „Panevėžiui“ pavyko nutraukti penkerias rungtynes trukusį įvarčių badą.

Bosas. Mantas Savėnas šiame ture pasižymėjo netipiniu įvarčio šventimu ir įspūdingu baudos smūgiu. Veteranas po realizuoto 11 metrų baudinio prigulė ant šalia vartų buvusio čiužinio, o visai netrukus pasižymėjo klasišku tolimu šūviu.

Derbis. Vienerios 11-ojo turo rungtynės buvo atidėtos: „Žalgirio B“ ir „Trakų B“ principinė kova įvyks birželio 12-ąją dieną, pasibaigus 12-ojo turo susitikimams. „Riteriai“ pirmą kartą šiame sezone rungtyniaus Trakuose.

Iššovė. „Vilniaus Vyčio“ futbolininkai akistatoje su „Šilute“ į kairę ir į dešinę švaistė puikias progas, o pergalingą įvartį pelnė tik susitikimo pabaigoje. 86-ąją minutę pirmą kartą naujoje komandoje pasižymėjo Gediminas Vičius, tiksliai smūgiavęs galva.

Jaunimas. Jau atrodė, jog pirmenybių autsaiderė Kretingos „Minija“, atsilikdama dviem įvarčiais, patirs eilinį pralaimėjimą, tačiau kretingiškiams tašką išplėšė jaunieji komandos futbolininkai. Aurimas Anužis bei Levas Sonas puikiais smūgiais nuginklavo FBK „Kauno“ vartininką, o „Minija“ sužaidė lygiosiomis – 2:2.

Kapitonas. Alytaus DFK „Dainavos“ lyderis bei kapitonas Linas Savastas išnaudojo Ronaldo Solomino perdavimą ir, pelnęs pergalingą įvartį, padėjo dzūkams iškovoti ketvirtą pergalę per penkis pastaruosius mačus. Visgi Telšių „Džiugas“ dėl pralaimėjimo gali kaltinti tik save, kai nerealizavo dviejų auksinių progų.

Pasipylė. „Panevėžiui“ pavyko nutraukti penkerių nelaimėtų rungtynių seriją ir tiek pat susitikimų trukusį įvarčių badą. Nuo aukštaičių pabūklų Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkai neapsigynė ir pralaimėjo 3:6.

Nusivylimas. 11-ame ture Gargždų „Bangos“ sirgaliai pamatė, kaip jų numylėtiniai mačo su Kėdainių „Nevėžiu“ pabaigoje išleido pergalę iš rankų – 2:2. Gargždiškiai nuo trečioje vietoje žengiančios „Palangos“ atsilieka jau devyniais taškais. Savo ruožtu Kėdainių klubo atakų lyderis Aretas Gėgžna pelnė dvyliktą įvartį ir vėl tapo snaiperių klasifikacijos vienvaldžiu lyderiu.

Skonis. „Šilas“ pirmą kartą šiame sezone pajautė, kas yra pralaimėjimas. Turnyro lyderiai vėjuotoje akistatoje 1:2 nusileido „Palangai“, kuriai pergalingą įvartį pelnė gynėjas Mindaugas Bagužis. Artimiausi varžovai pasinaudojo šia nesėkme ir priartėjo: „Vilniaus Vytis“ atsilieka trimis taškais, „Palanga“ – keturiais.

Trileris. Radviliškyje susitikimą tarp vietos „Lokomotyvo“ ir Kelmės „Kražantės“ stebėję sirgaliai buvo palepinti. Jie pamatė atkaklią kovą, kurioje du kartus rezultatą išlygino svečiai – 89-ąją minutę, padovanodamas tašką savo komandai, tai padarė gynėjas Aivaras Meškinis. Per paskutines dešimt minučių buvo įmušti trys įvarčiai, o susitikimas baigėsi rezultatu 3:3.

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas: Aretas Gėgžna („Nevėžis“) – 12 įvarčių.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS