Neįgaliesiems

Pirmąją turnyro dieną Potsdame pergalių iškovoti nepavyko

Pirmoji tarptautinio moterų futbolo klubų  „AOK Turbine Hallencup 2018“ turnyro diena Šiaulių „Gintros-Universiteto“ komandai susiklostė nesėkmingai.

Lietuvos čempionės turnyrą pradėjo A grupėje, o pagal jo reglamentą su visomis grupės komandomis tarpusavyje yra sužaidžiama po du susitikimus ir tik tuomet paaiškėja dvi stipriausios grupės ekipos tęsiančios kovą dėl medalių bei 3–4 pozicijas užėmę klubai, kurie toliau kovoja dėl 5–8 vietų.

Pirmąją dieną visos komandos sužaidė po keturias rungtynes, deja, šiaulietėms pergalių iškovoti nepavyko, o rytoj likę grupės susitikimai, net pergalių atveju Rimanto Viktoravičiaus auklėtinių iki antrosios grupės vietos jau nebekilstelės. Tai reiškia, kad „Gintrai-Universitetui“ teks tęsti kovą dėl 5–8 vietų.

Šiandien buvo sužaistos dvejos rungtynės su 2016 metų šio turnyro Potsdame čempione Sankt Pelteno SKN „St. Polten“ iš Austrijos. Pirmąjį tarpusavio susitikimą šiaulietės pralaimėjo 0:4, antrajame vienoms turnyro favoričių nusileido 0:2.

Apmaudžias nesėkmes „Gintra-Universitetas“ patyrė rungtyniaujant prieš turnyro šeimininkę Potsdamo FFC „Turbine“ bei Glazgo „City“. Abu mačai buvo pralaimėti po atkaklios kovos rezultatais 0:1.

Šioje grupėje kol kas lyderių pozicijas dalinasi SKN „St. Polten” ir FFC „Turbine“ komandos, kurių sąskaitose – po 9 taškus. Trečioje vietoje su 6 taškais žengia Glazgo klubas.

Paini situacija B grupėje, kur kol kas pirmauja Prahos AC „Sparta“, turinti 10 taškų. Jai iš paskos rikiuojasi Budapešto MTK „Hungaria“ (6 taškai), toliau seka Lenčnos GKS „Gornik“ (4 taškai) bei Lisabonos „Sporting“ (3 taškai).

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS