Neįgaliesiems

Pirmame LFF futsal taurės etape – įspūdingi įvarčių fejerverkai

Gruodžio pabaigoje finišavo pirmasis LFF futsal taurės varžybų etapas, po kurio turnyre liko 16 komandų, kurios pratęs kovą dėl trofėjaus.

Pirmajame etape dalyvavo 10 ne futsal A lygos komandų, o FK „Smūgis“ burtų keliu automatiškai pateko į aštuntfinalį. Į antrąjį etapą taip pat prasibrovė FK „Dembava“, FK „Aleksotas“, Kybartų „Sveikata“, FK „Jurbarko Imsrė“ bei „Širvintos-VGTU Vilkai“.

Įspūdingas mūšis pirmajame etape vyko Gargžduose, kur vietos FK „Pempininkai“ po dramatiškos kovos ir baudinių serijos turėjo pripažinti svečių iš Jurbarko pranašumą. Vienu metu „Pempininkai“ pirmavo net 7:2, tačiau „Jurbarko Imsrė“ sugrįžo į rungtynes ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias – 8:8. Baudinių serijoje tikslesni buvo svečiai, kurie ir žengė į aštuntfinalį.

Baudinių serijos prireikė ir dvikovoje tarp „Širvintos-VGTU Vilkų“ ir „Spartako“ ekipų. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis – 2:2, o baudinių serijoje savąjį pranašumą įrodė namuose žaidusi „Širvintos-VGTU Vilkai“ komanda.

Be didesnių problemų į kitą etapą žengė turnyro debiutantė FK „Dembava“, kuri išvykoje net 10:1 sutriuškino FK „Futerą“.

FK „Aleksotas“ tokiu pat rezultatu – 10:1 – namuose susitvarkė su „Kaišiadorys-Baltai“ komanda.

Vis tik didžiausią pergalę pirmajame etape iškovojo Kybartų „Sveikata“, kuri išvykoje net 20:2 sutriuškino Eišiškių „Naujos Bangos“ komandą.

Visi pirmojo etapo rezultatai:

FK „Futera“ 1:10 FK „Dembava“.

Eišiškių „Nauja banga“ 2:20 Kybartų „Sveikata“.

FK „Pempininkai“ 8:8 „Jurbarko Imsrė“ (baudinių serija – 4:5).

„Širvintos-VGTU Vilkai“ 4:2 FK „Spartakas“.

FK „Aleksotas“ 10:1 „Kaišiadorys-Baltai“.

Aštuntfinalio ir ketvirtfinalio burtai bus ištraukti sausio 6 d. Nuo aštuntfinalio į LFF futsal taurės turnyrą prisijungia ir futsal A lygos komandos. Burtų traukimo ceremoniją nuo 11 valandos tiesiogiai stebėkite Futsal.lt facebook paskyroje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS