Neįgaliesiems

Pirmasis lietuvių varžovas atrankoje – praeityje jau sutiktas, bet pasikeitęs oponentas

Lietuvos futsal rinktinė jau rytoj pradės savo žygį 2024-ųjų pasaulio čempionato link – Jonavoje vyks keturių komandų preliminaraus atrankos etapo turnyras.

Turnyre dalyvaus Lietuvos, Turkijos, Izraelio ir Šiaurės Airijos ekipos. Mačai vyks antradienį, trečiadienį ir penktadienį, o bilietus į visas rungtynes įsigyti galite paspaudę čia.

Prieš atrankos turnyro startą rinktinės sudėtyje įvyko vienas pasikeitimas – trenerių sprendimu stovykloje Andrių Kaulinį pakeitė Lukas Sipavičius.

Lietuvos rinktinės trenerių štabo narys Edvinas Alimkinas prieš atrankos startą trumpai apžvelgė pirmą Lietuvos varžovą Turkijos rinktinę bei išskyrė esminius jos akcentus.

Treneris teigė, jog Turkijos komanda Lietuvos ekipos praeityje jau yra sutikta, tačiau nuo to laiko ji nemažai pasikeitė.

„Grupėje – trys panašaus pajėgumo komandos ir kiek potencialiai silpnesnė Šiaurės Airija. Su turkais ir Šiaurės airiais vienoje atrankos į Europos čempionatą grupėje jau žaidėme 2020 vasarį. Nuo to karto Turkijos komanda gerokai atsinaujino – iš tą kartą žaidusių žaidėjų tik 6 žaidėjai bus šioje komandoje. Tarp jų – ir abu žaidėjai, kurie prieš mus pelnė po įvartį tose rungtynėse, kai laimėjome 3:2 – Kamilis Canas Akparlakas ir Talha Can Vardaras. Šie komandos senbuviai bei komandos kapitonas Cemas Keskinas ir dabar turėtų būti komandos lyderiai, o jiems talkins rinktinę papildę perspektyvūs jaunimo rinktinės žaidėjai.

Turkija pasaulio reitinge yra 78 vietoje, mėgsta kontaktinį, grubų žaidimą. Taip pat drąsiai remiasi individualiu žaidimu vienas prieš vieną. Praktiškai visi į rinktinę sukviesti žaidėjai yra iš skirtingų klubų (15 žaidėjų net iš 12 komandų), tačiau visi žaidėjai rungtyniauja vietiniame čempionate“, – turkus įvertino E. Alimkinas.

Pilnas preliminaraus pasaulio čempionato atrankos etapo tvarkaraštis Jonavos arenoje:

Balandžio 5 diena (antradienis) 16.00 val. Izraelis – Šiaurės Airija;

Balandžio 5 diena (antradienis) 18.30 val. Lietuva – Turkija;

Balandžio 6 diena (trečiadienis) 16.00 val. Turkija – Šiaurės Airija;

Balandžio 6 diena (trečiadienis) 18.30 val. Lietuva – Izraelis;

Balandžio 8 diena (penktadienis) 16.00 val. Turkija – Izraelis;

Balandžio 8 diena (penktadienis) 18.30 val. Lietuva – Šiaurės Airija.

Taip pat skaitykite:

Pasaulio čempionato atranką Lietuvos futsal rinktinė pasitinka šūkiu „Norim dar“

Startuoja futsal rinktinės stovykla prieš pasaulio čempionato atrankos turnyrą Jonavoje

Dentinho: „Privalome patekti į pagrindinį atrankos etapą“

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS