Neįgaliesiems

Pirmasis Pradinukų lygos finalas praūžė Šiauliuose

Gegužės 4-ąją susirungė pajėgiausios keturios Šiaurės regiono komandos. Finalo dalyviai smagiai praleido dieną su futbolu ir gavo daug dovanų.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas.

„Sandoros“ progimnazijos futbolo aikštėje buvo surengtas Šiaurės regiono finalas, kuriame varžėsi po dvi stipriausias komandas iš Panevėžio ir Šiaulių futbolo apskričių. Čempione tapo Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija, aplenkusi Panevėžio Žemynos progimnaziją, Šiaulių Salduvės progimnaziją ir Šiaulių r. Kairių pagrindinę mokyklą.

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA, „Jūsų Flintas“. Finalo dalyvius pasveikino LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas ir direktorius Deimantas Bička.

Lygos organizatoriai dėkingi už pagalbą finalo metu Šiaulių apskrities koordinatorei Redai Mockienei ir Aurimui Mančui.

Kitų regionų finalų varžybos vyks gegužės 9 d. Vilniuje, gegužės 15 d. Simne (Alytaus r.) bei gegužės 17 d. Telšiuose.

Pradinukų lygos finalų tvarkaraščiai

Faustos Simaitės nuotr.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS