Neįgaliesiems

Pirmasis šalyje futbolo etikos kodeksas ant sporto vadovo stalo

Gegužės 7 dieną Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) vadovai susitiko su Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generaliniu direktoriumi Edžiu Urbanavičiumi.

LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas ir direktorius Deimantas Bička pokalbio metu diskutavo apie sportininkų etikos, jaunimo futbolo metodikos sklaidos, trenerių motyvacijos klausimus.

„Esame patenkinti šiuo susitikimu, kuriame vyravo pozityvus dialogas siekiant bendradarbiavimo keliuose veiklos baruose. E. Urbanavičiui pristatėme LVJFA parengtą pirmąjį Lietuvos istorijoje Etikos kodeksą jaunimo futbolo dalyviams bei pasiūlėme jį naudoti ir kitų sporto šakų atstovams kaip rekomenduojamą svarbią jaunimo edukacijos priemonę“, – pažymėjo V. Vaškūnas.

E. Urbanavičius sveikino LVJFA iniciatyvą atkreipti dėmesį į sportininkų elgseną.

„Šis parengtas kodeksas yra gana universalus ir tinka ne tik futbolui. Jame iškeltos etikos problemos aktualios ir kitoms komandinėms bei individualioms sporto šakoms. Tai – sveikintina iniciatyva, kurią mes palaikome ir skatinsime šį kodeksą naudoti sportininkų ugdymo įstaigose“, – teigė KKSD vadovas.

KKSD direktorius taip pat teigiamai įvertino LVJFA vykdomą jaunimo ugdymo metodikos paiešką. Asociacijos iniciatyva balandį buvo pakviestas danų specialistas Carstenas Dohmas, o šį birželį laukiama specialisto iš Briuselio „Anderlecht“ akademijos.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS