Neįgaliesiems

Pirmieji „LadyGolo“ regioniniai finalai praūžė Molėtuose

Kovo 20 ir 21 dieną masiškiausios Lietuvos merginų moksleivių sporto žaidynės „LadyGolas“ įtraukė Molėtus.

Į Molėtų rajono kūno kultūros ir sporto centro salę sugūžėjo 10 komandų, kurios rungėsi dėl patekimo į U12 ir U14 amžiaus grupių superfinalus, balandžio pradžioje įvyksiančius Prienų arenoje.

Pirmadienį ant salės parketo žengė U14 komandos: Kamajų Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyrius, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija, Molėtų progimnazija, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija,Visagino Draugytės progimnazija.

Geriausiai šioje amžiaus grupėje pasirodė visaginietės, finale įveikusios molėtiškes. Šias dvi komandas išvysime balandžio 5-ąją Prienuose įvyksiančiame superfinalo etape.

Mažajame finale pergale džiaugėsi panevėžietes įveikusios Jūžintų futbolininkės. Marijampolio ir Nemėžio atstovės pasidalino 5–6 vietomis.

„Merginos pirmąkart dalyvauja „LadyGole“ ir po regioninio finalo jos yra lyg euforijoje, galiu tik pagirti jas už parodytą aukštą lygį. Gavome ne tik daug emocijų, bet ir, apskritai, suvokimą kas yra futbolas bei džiaugiamės gindami Visagino Draugystės progimnazijos garbę.

Apibūdinant komandos stiprybę, sakyčiau, kad merginos tikrai palaiko vieną kitą ir kovoja aikštėje, trokšta pasiekti kuo daugiau. Kol kas mums puikiai sekasi, o toliau žiūrėsime“, – teigė komandos treneris Juozas Luneckas.

 

Antradienį U12 diviziono regioniniame finale geriausiai pasirodė Ramygalos gimnazijos komanda, o antrą vietą užėmė Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos komanda – jos iškovojo kelialapius į superfinalo etapą balandžio 4-ąją.

Vienodai taškų surinko Utenos Krašuonos progimnazijos ir Visagino Draugystės progimnazijos komandos, tačiau įvarčių santykis uteniškėms lėmė trečią vietą.

„Šie metai pažymėmėti naujomis pažintimis, naujais reikalavimais iš manęs. Labai gerai, kad užėmėme pirmą vietą žaidžiant šiuolaikinį futbolą, kiekvienoms rungtynėms naudojome vis skirtingą taktiką. Norėtųsi daugiau tokių puikių turnyrų merginoms kaip „LadyGolas“, nes joms čia tikrai smagu.

Praktiškai visoms komandos narėms „LadyGolas“ yra nauja patirtis, nes per karantiną nebuvo vykdomi jokie turnyrai, tik nuotolinė veikla. Man pavyko suorganizuoti komandą, nes ši Ramygalos gimnazijos klasė yra labai sportiška. Jai laimėjus kvadrato varžybas, pasiūliau merginoms išbandyti futbolą, susipažinome su kamuoliu, taisyklėmis bei pradėjome žaisti. Sakyčiau, Prienai mums yra sėkminga vieta su puikiais prisiminimais, superfinale mėginsime pasirodyti ne prasčiau nei mūsų vaikinai“, – mintimis pasidalino komandos treneris Egidijus Marozas.

Regioninių finalų nuotraukos (Ievos Markūnaitės nuotr.)

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS