Pirmoje akistatoje lietuvės patyrė pralaimėjimą latvėms

Rygoje sužaistos kontrolinės rungtynės tarp Latvijos ir Lietuvos moterų futsal rinktinių, ruošiantis Europos čempionato atrankai.

Šiandien įvyko pirmasis rinktinių susitikimas, kurį rezultatu 2:0 (1:0) laimėjo aikštelės šeimininkės. Dešimtą minutę įvartį pelnė Jekaterina Ovsjankina, o susitikimo pabaigoje, 38 minutę, latvių persvarą padidino Kristīne Petrikina.

Rungtynių fotoalbumas

Latvijos ir Lietuvos rinktinės antrą kartą susitiks penktadienį, nuo 14:30 val. Rygos „Rimi“ olimpiniame centre.

Donato Gražulio treniruojama Lietuvos rinktinė Europos čempionato atrankoje gegužės 11–14 dienomis Prienuose sužais su Kazachstano, Bosnijos ir Hercegovinos bei Slovėnijos rinktinėmis.