Neįgaliesiems

Pirmoje Lietuvoje futsalo akademijoje – vertingos brazilų pamokos

Neseniai duris atvėrusioje pirmojoje ir vienintelėje Lietuvoje Kauno „Vyčio“ Futsalo (salės futbolo) akademijoje mažieji turi unikalią galimybę mokytis iš savo srities profesionalų – „Vyčio“ pagrindinės komandos brazilų.

Stebuklus Europoje kuriančio Kauno „Vyčio“ klubo atstovai dalyvauja visose „Vyčio“ Futsalo akademijos treniruotėse ir vaikus supažindina su šiuo nuostabiu žaidimu bei dalinasi savo patirtimi.

„Esu treniravęs Brazilijos studentų rinktinę ir dirbęs aukščiausios lygos klubuose. Džiaugiuosi būdamas Lietuvoje ir galėdamas prisidėti prie „Vyčio“ kuriamos istorijos, tačiau visada turime prisiminti, kad viskas prasideda nuo vaikų. Smagu, kad galiu pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su mažaisiais“, – apsilankęs treniruotėje kalbėjo garsus Futsalo treneris Luciano Mistura.

Jam pritarė ir vienas „Vyčio“ lyderių Rafa: „Vaikams labai patinka gyvi pavyzdžiai ir džiaugiuosi galėdamas kartu su jais pažaisti, pabendrauti. Matau, kad vaikams tai labai svarbu, o juk būtent vaikai yra ateitis.“

Treniruotės RIO arenoje Kaune (adresu Kaunakiemio g. 5) vyksta du kartus per savaitę pirmadieniais ir ketvirtadieniais tuo pačiu laiku 15.30 val. Šiuo metu į treniruotes kviečiami vaikai gimę 2010 m. ir jaunesni.

Treniruotes veda profesionalūs treneriai turintys UEFA B licenciją ir ilgalaikę patirtį salės futbole.

Dėl papildomos informacijos kreipkitės telefonu +370 64546446 (treneris Aurinas) arba el. paštu favytis@gmail.com. Taip pat į klausimus mielai atsakysime ir mūsų socialinio tinkle Facebook puslapyje www.facebook.com/favytis

FK Vytis inf.

 

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS