Neįgaliesiems

Pirmoji diena Potsdame: užkeiktų lygiųjų scenarijus

„Ir vėl lygiosios“, – tokį sakinį buvo galima išgirsti dažniausiai pasibaigus rungtynėms iš „Gintros-Universiteto“ komandos stovyklos pirmąją dieną tarptautiniame aštuonių komandų turnyre Vokietijoje „Turbine Hallencup 2019“.

Lietuvos čempionėms stigo tikslumo puolime, o įvarčių badas ir kelios klaidos gynyboje kainavo tai, jog pasibaigus pirmajai turnyro dienai pergalėmis pasigirti šiaulietės negalėjo.

Įdomu tai, kad visose, išskyrus paskutinį susitikimą, kai įvarčių apskritai nebuvo įmušta, rungtynėse mūsiškės pirmosios pelnydavo įvartį, tačiau tai tapo tarsi „užkeikta“ tradicija, kuri baigdavosi nesėkmingai.

Pirmajame mače „Gintra-Universitetas“ po tikslaus peržiūroje dalyvaujančios baltarusės Anos Pilipenko smūgio išsiveržė į priekį, tačiau paskutinę minutę neapgynė savųjų vartų ir varžovėms iš Vengrijos MTK „Hungaria“ pavyko išplėšti lygiąsias – 1:1.

Antrųjų rungtynių pradžia taip pat nuteikė optimistiškai – po dar vienos peržiūroje dalyvaujančios žaidėjos Ninos Kpaho pelnyto įvarčio šiaulietės buvo priekyje, tačiau atidumo gynyboje ir vėl pritrūko. Sosnoveco „Czarni“ ekipa iš Lenkijos tris kartus be atsako pasiuntė kamuolį į tinklą, o mūsiškėms beliko pripažinti varžovių pranašumą – 1:3.

Patarlė „trečias kartas nemeluoja“ nesuveikė ir trečiajame B grupės ture. „Gintra-Universitetas“ dar vieną susitikimą pradėjo geriau už varžoves pirmos pelnydamos įvartį, tačiau ir vėl teko atsidusti, kai Belgrado „Red Star“ futbolininkėms pavyko pralaužti mūsiškių gynybą bei išplėšti tašką – 1:1.

Paskutinis pirmosios turnyro dienos mačas pasižymėjo kova iš paskutinių dar likusių jėgų ir progų gausa, kurių realizuoti nepavyko. Finalinė sirena užfiksavo dar vienas „Gintros-Universiteto“ lygiąsias su Budapešto MTK „Hungaria“, tik šįkart nulines – 0:0.

Vertinant situaciją B grupėje, galima konstatuoti, kad Šiaulių ekipa turi dar visas galimybes užimti antrąją vietą grupėje, kuri leistų žengti į pusfinalį, tačiau, kad tai taptų realybe Rimanto Viktoravičiaus auklėtinės teisės klysti nebeturi.

Sekmadienį dar laukia dvi likusios grupės rungtynės su „Czarni“ bei „Red Star“ ir abejas būtina laimėti.

Kitoje, A grupėje situacija vienu metu ir paini ir aiški. Aišku tai, kad Glazgo „Celtic“ klubas antrą turnyro dieną per likusius du grupės mačus galės paekspermentuoti ir pabandyti pataupyti jėgas kovai dėl 5–8 vietų. Tuo tarpu Sankt Pelteno SKN „St. Polten“ (Austrija), Potsdamo FFC „Turbine“ (Vokietija) bei Prahos AC „Sparta“ (Čekija) likusiose rungtynėse išsiaiškins, kurios dvi žengs į kovą dėl medalių ir pagrindinio trofėjaus, o kuri liks už pusfinalio borto.

Rimanto Viktoravičiaus komentaras

fkgintra.lt informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS