Neįgaliesiems

Pirmojo rato finiše VGTU iškovojo pirmąją pergalę

Lietuvos studentų futbolo lygos pirmojo rato paskutinėse rungtynėse Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentai 3:1 nugalėjo Vytauto Didžiojo universiteto rinktinę bei iškovojo pirmąją sezono pergalę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė bulgaras Jordanas Notevas, vieną – Levas Sonas, pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Martynas Turskis.

Itin banguotose rungtynėse nuo pirmųjų minučių geriau atrodė svečiai iš Kauno. Tiesa, labai greitai aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir įmušė greitą įvartį. VGTU ataką perdavimu į kraštą Mantui Tuskevičiui pradėjo Ernestas Plavskij. Pastarasis po puikaus reido atmetė kamuolį atgal J. Notevui, o šis vienu lietimu iš artimojo nuotolio varžovų vartininkui nepaliko jokių šansų.

Bandydami atsigriebti, VDU studentai vėl perėmė iniciatyvą ir po vienos atakos vos vos neišlygino rezultato. Kamuolys po smūgio maždaug iš dešimties metrų atsitrenkė į virpstą.

„Svarbu buvo atsilaikyti tą atkarpą ir mes atsilaikėme, o antrąjį kėlinį pradėjome dar galingiau“, – komentavo VGTU treneris Giedrius Barevičius.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje L. Sonas įspūdingu smūgiu į devyniukę padvigubino skirtumą. VDU vartininkas Audrius Likša dar lietė kamuolį pirštų galais, tačiau tai buvo dar vienas netraukiamas smūgis. Po šio įvarčio prasidėjo atviras žaidimas, kurio metu galėjo pasižymėti ir vieni, ir kiti. Pasižymėjo kauniečiai.

„Mums nereikėjo veltis į tokį žaidimą, bet įsivėlėme. Kai žaidžiamas toks atviras žaidimas, įvarčiai dažniausiai krenta. Labai paprastoje vietoje atsikirtome, varžovas perkėlė mūsų vartininką ir rezultatas tapo 2:1“, – sakė G. Barevičius.

Po šio įvarčio VDU dėjo milžiniškas pastangas, kad išlygintų rezultatą. Kaip tokiais atvejais būna, kitai komandai atsiranda nemažai erdvių kontratakoms. Paskutinis rungtynių įvartis buvo įmuštas paskutinę pagrindinio laiko minutę, kai J.Notevas vienas vienas pats nusivarė kamuolį apie 30 metrų ir atsidūręs vienas prieš vartininką padėjo tašką rungtynėse.

„Reziumuojant, žaidė dvi lygios komandos, tačiau šįsyk sėkmė lydėjo mus. Tuo ir pasidžiaukime“, – geros nuotaikos nestokojo G. Barevičius.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS