Neįgaliesiems

Pirmojo turo herojus G. Samsonikas: „Ar sugebėjau kažką įsisavinti iš pasaulio čempionato, pamatysime A lygoje“

Futsal A lygos pirmajame ture Jonavos „Vikingai” į čempionato naujoko Klaipėdos miesto „FC Klaipėda City“ vartus be atsako pelnė septynis įvarčius.

Tokio akibrokšto tikėtis buvo sunku, nes įpusėjus pirmajam kėliniui švieslentėje dar degė nuliai. O tuomet savo šou pradėjo dar rugsėjį su Lietuvos nacionaline rinktine pasaulio čempionate kovojęs Genaras Samsonikas.

Lukas Sipavičius komandos draugą pavaišino idealiu perdavimu, kurį G. Samsonikas pavertė įvarčiu. Vėliau jaunasis puolėjas pelnė ketvirtąjį, penktąjį ir šeštąjį įvarčius bei įsirašė pirmąjį sezono pokerį.

„Pirmos sezono rungtynės komandai niekada nėra lengvos, todėl labai džiaugiuosi galėdamas padėti komandai įsivažiuoti čempionato pradžioje ir tikrai tikiuosi, jog ties šiomis rungtynėmis mano žaidimo kreivė tik kils į viršų“, – sakė G.Samsonikas.

Žaidėjui ruduo buvo labai įtemptas ir vienas įdomiausių karjeroje, nes juk ne kiekvieną dieną tenka dalyvauti pasaulio salės futbolo čempionate.

„Mintimis į pasaulio čempionatą tenka sugrįžti kartas nuo karto, prisimenant vienokį ar kitokį žaidimo elementą. Dėl asmeniškos naudos, manau, visi sutiks su manimi, jog daugiau niekur neįgausi tokios patirties, kokią įgauni tokio lygio turnyre. O ar aš kažką sugebėjau įsisavinti iš to kas man buvo duota, turbūt pamatysime A lygos sezone“, – kalbėjo G.Samsonikas.  

– Po čempionato baigties jau prabėgo šiek tiek laiko. Kaip iš šiandieninės perspektyvos atrodo, kiek skaudus buvo pralaimėjimas Kosta Rikai? Ko pritrūko iki dar geresnės baigties čempionate?

– Norint suprasti, kiek skaudus pralaimėjimas buvo visai komandai, manau, užtenka pamatyti nuotraukas po tų rungtynių. Komanda buvo labai nusivylusi tokia baigtimi. O dėl to, ko pritrūko, tai mano akimis, pritrūko patirties ir pasitikėjimo savimi. Nesijautėme silpnesni už varžovus, tiesiog futbole detalės reiškia daug.  

– Kokie šį sezoną bus Jonavos „Vikingai“ ? Kokia nuomonė apie  naujajį trenerį Oleksandrą Danylenko?

– Manau, apie pačią komandą kažką sakyti yra anksti, nes dar neturime visų žaidėjų, o treneris turėjo mažai laiko paruošti mus. Tačiau nėra nei vieno žaidėjo, abejojančio jo treniravimo principais, tad tikimės sulaukti rezultatų.

– Ar prieš sezono pradžią daug kartų prisiminėte paskutinį praėjusio sezono mačą, kuriame pralaimėjote net ir turėdami keturių įvarčių persvarą?

– Ne, praėjusio sezono įvykiai lieka praeityje. Naujas sezonas – nauji tikslai ir nauja pradžia.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS