Pirmojoje dvikovoje – minimalus pralaimėjimas Serbijai

Lietuvos U-17 futbolo rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionato atrankos grupės varžybas Vengrijoje. Atkaklioje dvikovoje Svajūno Česnulio vadovaujama komanda nusileido Serbijai 1:2.

Serbai daugiau kontroliavo kamuolį ir turėjo daugiau progų pasižymėti prie lietuvių vartų. Mūsų komanda retai svečiavosi oponentų baudos aikštelėje, bet kokybiškai žaidė gynyboje.

Lietuvos ekipa dažnas varžovų atakas atlaikė iki antrojo kėlinio. 53 minutę Nikola Coličius išvedė serbus į priekį, o neilgai trukus persvarą padvigubino Mihajlo Baičius.

Praleisti įvarčiai paskatino Lietuvos rinktinę duoti atsaką. 82 minutę mūsų komandai pavyko pasižymėti, kai Eimantas Abramavičius techniškai susitvarkė su keliais varžovais ir įveikė vartininką. Tačiau lietuviams neužteko laiko išlyginti rezultato.

Kitas rungtynes U-17 rinktinė žais spalio 3 dieną su turnyro šeimininke Vengrija. Pastaroji sužaidė lygiosiomis 0:0 su Rumunija.

Lietuva U-17 – Serbija U-17 1:2 (0:0)
Budafoko stadionas, Budapeštas
Teisėjas: Daniyar Sakhi (Kazachstanas)

Įvarčiai: 53 min. N. Colič (0:1), 61 min. M. Baič (0:2), 82 min. E. Abramavičius (1:2)
Įspėti: 24 min. L. Zingertas, 48 min. K. Žebrauskas.

Lietuvos sudėtis: Dominykas Valeckas, Modestas Vainikaitis, Deividas Dovydaitis (62 min. Eimantas Abramavičius), Nojus Stankevičius, Žygimantas Baltrūnas, Linas Zingertas (88 min. Deitonas Vinckus), Meinardas Mikulėnas (80 min. Karolis Mantinis), Motiejus Burba, Karolis Žebrauskas, Matas Dedura, Artemijus Tutyškinas.