Neįgaliesiems

Pirmos „LadyGolo“ rungtynės sužaistos Nemenčinėje

Sausio 24-ąją startavo „LadyGolo“ merginų salės futbolo žaidynės, kuriose išbandys jėgas 445 komandos iš visos Lietuvos. Pirmajame etape rungtynės vyks savivaldybėse dėl kelialapių į apskričių finalus.

Pirmos rungtynės įvyko Nemenčinės Gedimino gimnazijoje, kur susirungė šeštų klasių moksleivės. Aikštės šeimininkės iškovojo pergalę prieš „Nemėžio amazones“ (Šv. R. Kalinausko gimnazija).

Vilniaus r. savivaldybės lyderėmis tapo „Nemenčinės gėlės“ (K. Parčevskio gimnazija), įveikusios  „Nemėžio amazones“ ir Gedimino gimnazijos komandą.

2017 m. „LadyGolo“ pirmą įvartį įmušusi Viktorija pasidalino įspūdžiais: „Buvau labai laiminga, kai komandai pelniau tą įvartį. Lankau futbolo būrelį Nemenčinėje, man patinka šis žaidimas už tai, kad galiu su draugais susitikti ir pažaisti su jais. Mano mylimiausia futbolo komanda yra „Barcelona“ ir labai patinka žaidėjas L. Messi“.

Žaidynių akimirkos (G. Guižauskaitės nuotr.)

Šią savaitę „LadyGolo“ rungtynės dar įvyks Alytaus Šv. Benedikto gimnazijoje, Šiaulių sporto gimnazijoje, (sausio 25 d.), Telšių „Ateities“ progimnazijoje (sausio 26 d.) ir Vilniaus „Siemens“ arenoje (sausio 27 d.). Sekite žaidynių naujienas www.ladygolas.lt svetainėje.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS