Neįgaliesiems

Pirmos lygos 14 turo (9–14 vt.) anonsas: Antras šešetukas taip pat nemiega

Antras šešetukas taip pat nemiega. Praeitą savaitę antro rato kovas pradėjo pirmojo aštuonetuko komandos, o šį į kovą įsijungs ir ekipos, kovojančios dėl 9-14 vietų. Nepaisant to, kad aukštų vietų komandoms užimti nepavyks, jos turi savo tikslus ir siekius šiame pirmenybių etape. Daugumos jų sudėtyse matysime jaunus žaidėjus, kuriems tai – nebloga proga pasireikšti.

 

Penktadienis, 09.18, 13:00, Vilnius, LFF stadionas.
„Žalgiris” B – „Riteriai” B

Penktadienį dar kartą santykius aiškinsis dviejų sostinės ekipų antrosios komandos. Beje, abi šį kartą turės varžytis be pagalbos iš pagrindinių sudėčių – mat išvakarėse jų laukė mūšiai Europos fronte.

Ką gi, tuo daugiau erdvės bus pasireikšti jaunimui. Rungtynių šeimininkų vaidmenyje būsiantys žalgiriečiai turėtų nestokoti motyvacijos, prisimindami paradoksalias pirmo rato rungtynes Trakuose. Jose po pirmo kėlinio turėdami solidžią trijų įvarčių persvarą, antroje rungtynių pusėje „žaliai balti“ tiesiog sugriuvo, leido varžovams įmušti keturis įvarčius ir po susitikimo buvo priversti palikti aikštę nukabinę nosis. Tiesa, galų gale ir tose rungtynėse „Riteriams“ buvo įskaitytas techninis pralaimėjimas, bet tokie futbolo akibrokštai retai kada lieka užmarštyje. Tad savotiškas revanšas Žydrūno Grudzinsko auklėtiniams būtų labai saldus.

Tuo tarpu „Riterių“ situacija dar keistesnė. Po visų atskleistų pirmenybių reglamento pažeidimų jie atsidūrė paskutinėje lentelės vietoje su 2 taškais. O prisiminus sezono pradžioje girdėtus norus apie kovą dėl medalių tenka atidėti geresniems laikams. Šiuo metu belieka kovoti už prestižą ir garbę. Ar tai pavyks ?! Pamatysime gana greitai.

Šeštadienis, 09.19, 14:00, Kretingos miesto stadionas.
Kretingos „Minija” – Vilniaus BFA

Kretingoje susitiks dvi komandos, besiaiškinusios santykius paskutiniame pirmo rato ture Vilniuje. Tada BFA futbolininkai sugebėjo išplėšti pergalę minimaliu rezultatu ir džiaugėsi pirmaisiais trimis taškais turnyre. Po to jų sąskaitą papildė dar trys ir šiuo metu kartu su „Kauno Žalgiriu“ BFA dalinasi 12-13 vietas. Laimėjus Kretingoje, vilniečiai galėtų „kabintis“ į kovą ir dėl aukštesnių pozicijų, tačiau tą padaryti nebus lengva. „Minija“ neįvykdė sezono pradžioje kelto tikslo, tačiau antrajame rate turėtų siekti įrodyti, kad yra viena iš antro šešetuko lyderių. Be to, reikėtų bent dalinai reabilituotis prieš savuosius žiūrovus. O geriausias būdas tą padaryti – pergalė namų aikštėje. Juo labiau, kad šiemet tokiomis pergalėmis kretingiškiai savą publiką lepina labai retai.

Šeštadienis, 09.19, 15:00, Kaunas, FA „Kauno Žalgiris” stadionas.
„Kauno Žalgiris” B – Mažeikių „Atmosfera”

Mieste prie Neries ir Nemuno santakos vyks dar vienos rungtynės. Atrodo, kad šeimininkai gali turėti nemažai motyvacijos ir neblogas galimybes pasiekti revanšą už apmaudų pralaimėjimą pirmame rate. Mažeikiuose nerealizuotas baudinys rungtynių pabaigoje kainavo kauniečiams tašką. Ar bus panaši drama šeštadienį Kaune – sunku pasakyti. „Atmosfera“ nesėkmingai finišavo pirmo rato pabaigoje, atrodo, kad komandoje nemažai problemų, o nuotaikos nepagerina ir pasklidusios žinios apie pradėtą tyrimą dėl įtartinų rungtynių. Klausimų ir neaiškumų daug, o vienas iš būdų pagerinti nuotaiką – sėkmingas žaidimas Kaune. Žemaitiškas atkaklumas ir kovingumas galėtų būti vienas iš mažeikiškių argumentų Kauno stadione.

Pirmalyga.lt informacija; FK Žalgiris nuotrauka;

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS