Pirmose Čempionų lygos atrankos rungtynėse – „Sūduvos“ lygiosios

Čempionų lygos atrankos I etapo pirmosios rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Belgrado „Crvena zvezda“ ekipų „Arvi“ arenoje baigėsi lygiosiomis 0:0.

Nuotr. autorius: Saulius Čirba

„Sūduva“ rungtynes pradėjo stengdamasi daugiau dėmesio skirti gynybai ir laukdama galimybių kontratakuoti. Iki pertraukos Marijampolės ekipoje tolimais smūgiais laimės bandė ieškoti Jovanas Čadjenovičius ir Andro Švrljuga, tačiau smūgiai nesukėlė pavojaus varžovų vartininkui.

Bene didžiausia grėsmė galėjo kilti, kai Josipas Tadičius galėjo išvesti Ovidijų Verbicką vieną prieš svečių vartų sargą, tačiau pavojingą perdavimą sugebėjo nutraukti gynėjas.

Po pertraukos žaidimas tapo atviresnis, o „Sūduva“ susikūrė ir realių galimybių pasižymėti. Deja, Mihretui Topčagičiui ir Semirui Kerlai nepavyko nukreipti kamuolio į vartus, o galingą O. Verbicko smūgį galva atrėmė vartininkas.

Antrąsias rungtynes komandos žais Belgrade liepos 16 d.

Informacija: FK Sūduva