Pirmose rungtynėse – minimali „Trakų“ pergalė

UEFA Europos lygoje Trakai” iškovojo dar vieną pergalę – namuose 2:1 įveiktas Makedonijos Respublikos atstovas Škendija, kuris rungtynes baigė be dviejų pašalintų žaidėjų

S. Čirbos/fkt.lt nuotr.

Trečiojo atrankos etapo pirmose rungtynėse “Trakai” iškovojo trečią pergalę iš trijų namuose, tačiau ja džiaugėsi nedaug – netrūko apmaudo dėl neišnaudotos galimybės per paskutinį pusvalandį pasinaudoti kiekybine persvara įmušti daugiau įvarčių.

Dvikova “Trakams” prasidėjo puikiai – jau pirmą minutę spaudžiamas Oscaro “Škendija” vartininkas prarado kamuolį prie savo baudos aikštelės ir Maksimui Maksimovui beliko įmušti į tuščius vartus.

Komandos demonstravo atvirą futbolą. Netrukus šalia varžovų vartų smūgiavo Modestas Vorobjovas, o 17 min. “Škendija” po tikslios kombinacijos turėjo puikią progą, bet laimei atsidūręs vienas prieš vartininką varžovų puolėjas mušė šalia vartų.

34 min. “Trakus” po smūgio iš toli gelbėjo vartų konstrukcija, o 39 min. nebeišgelbėjo niekas – tiksli ataka baigėsi Steno Junioro prasiveržimu ir įvarčiu suklaidinus Igną Plūką – 1:1.

Tačiau antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai vėl pradėjo itin sėkmingai – 52 min. po perdavimo iš krašto M. Maksimovas tiksliai smūgiavo galva ir atstatė persvarą. Puolėjui iš Rusijos tai buvo jau septintasis įvartis UEFA Europos lygos atrankoje.

Kėlinio viduryje “Škendija” sugebėjo užsidirbti net dvi raudonas korteles ir suteikė “Trakams” gerą šansą padidinti persvarą. Tačiau Lietuvos vicečempionų atakoms trūko aštrumo ir rimtesnių progų sukurti nepavyko. Dvikova baigėsi rezultatu 2:1.