Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Gruzijai

Lietuvos futsal rinktinė antradienio vakarą Tbilisyje sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Gruzija. Lietuviams teko pripažinti pajėgių varžovų pranašumą 1:7.

Radviliškyje nuo trečiadienio besitreniravusi nacionalinė komandą pirmadienį Kaukazą ir surengė vienintelę treniruotę, o šiandien žaidė pirmąjį mačą.

Pirmąjį rungtynių kėlinį gruzinai laimėjo rezultatu 5:0. Po pertraukos Lukas Sendžikas sušvelnino rezultatą, bet šeimininkai pridėjo du įvarčius ir šventė pergalę 7:1.

Antroji komandų dvikova laukia trečiadienį 17 valandą Lietuvos laiku.

Pasauliniame futsal rinktinių reitinge Gruzija užima 37 vietą (1118 taškų), o Lietuvos rinktinė žengia 87 vietoje (778 taškai).