Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Slovakijai

Lietuvos U-18 vaikinų rinktinė nesėkmingai startavo tarptautiniame „Development Cup“ turnyre Baltarusijoje. Pirmosiose rungtynėse buvo pralaimėta Slovakijai 0:2.

Jau susitikimo pradžioje lietuviams teko traukti kamuolį iš savų vartų. Antrąją minutę Andriaus Skerlos auklėtiniai prasižengė prie baudos aikštelės prieigų, o paskirtą baudos smūgį tiksliai realizavo Adrianas Mojžišas.

Nors slovakai daugiau kontroliavo kamuolį, Lietuvos komanda aktyviai ieškojo progų išlyginti rezultatą. Po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos, 20 minutę pavojingai į baudos aikštelę paskui kamuolį bandė įkirsti Meinardas Mikulėnas, bet vartininkas išbėgo iš savo zonos laiku ir blokavo puolėjo bandymą.

Tačiau Lietuvos rinktinės pastangos nedavė vaisių, o per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Slovakijos komanda pelnė antrąjį įvartį – po pakelto kampinio Adamas Matošas užbaigė išpuolį tiksliu smūgiu galva.

Antrajame kėlinyje lietuviai žaidė agresyviau, bet dažni perdavimai į baudos aikštelę ar į priekį baigėsi neproduktyviai. Rungtynės baigėsi Slovakijos pergale 0:2.

Rungtynėse A. Skerla panaudojo visus šešis keitimus, vienintelis vartininkas Dovydas Vilkas liko ant atsarginių suolo. Pirmajame kėlinyje dėl traumos aikštę buvo priverstas palikti Nedas Labukas.

Kitas rungtynes Lietuvos rinktinė žais antradienio rytą prieš Ukrainos komandą.