Neįgaliesiems

„Playmakers“ trenerė G. Jonikaitė: „Mergaitės su nekantrumu laukdavo kitų užsiėmimų“

2021 m. vykusiame pirmajame „Playmakers“ projekto etape, „Hegelmann“ futbolo akademijos organizuojamuose  užsiėmimuose dalyvavo net 30 mergaičių.

Europoje didelį populiarumą įgijusios „Playmakers“ programos tikslas – į futbolą įtraukti 5–8 metų mergaites, kurios nėra žaidusios futbolo, tam pasitelkiant „Disney“ herojų pasakojamas istorijas bei nuotykius. Daugiau apie projektą galima sužinoti čia.

Su šiuo projektu „Hegelmann“ akademijoje dirbanti trenerė Guostė Jonikaitė teigė, kad pirmasis projekto etapas praėjo labai sklandžiai.

„Turėjome dvi puikias ir, tuo pačiu, kaip diena ir naktis skirtingas mergaičių grupes. Pirmosios grupės mergaitės tikros bebaimės, visas užduotis atliko su didele energija ir drąsa, o tuo tarpu antroji grupė daug ramesnė, bet tikrai ne prastesnė! Visos mergaitės labai įsitraukė į programą, atidžiai klausė istorijų ir puikiai atliko užduotis“, – įspūdžiais dalinosi trenerė.

Kaip teigia G. Jonikaitė nors visas projektas sukūrė nuostabių atsiminimų, labiausiai įsiminė pirmasis ir paskutinis užsiėmimai.

„Pirmajame tiek mums (trenerėms), tiek mergaitėms viskas buvo nauja ir dar neatrasta. Kartu pradėjome kelionę po užburtąjį mišką ir kartu paskutinėje veikloje ant smėlio (užsiėmimas vyko smėlio arenoje) įveikėme visas iškilusias kliūtis“, – teigė G. Jonikaitė.

„Playmakers“ projekto trenerė džiaugėsi, kad mergaitės labai aktyviai įsitraukė į visas veiklas, atidžiai klausė istorijų ir drąsiai vykdė visas užduotis.

„Mergaitės su nekantrumu laukdavo kitų užsiėmimų kada vėl galės atkartoti Olafo judesius ar varytis kamuolį kaip Elza. Taip pat mergaitės neužmiršdavo šio projekto ir namuose, nes nuosekliai atlikdavo namų darbus ir pristatydavo mums sukonstruotas ar nupieštas pilis, laivus ir net Brunio sudegintą mišką“, – apie aktyvų mergaičių įsitraukimą šypsodamasi pasakojo trenerė.

Jau balandžio mėnesį startuoja antrasis šio projekto etapas. Projektą toliau vykdys ir „Hegelmann“ futbolo akademija, tad G. Jonikaitė jau laukia treniruočių su nauja mergaičių grupe ir nekantrauja padėti joms susipažinti su futbolu per smagų istorijų pasaulį.

„Šio projekto dėka mergaitės turi galimybę susipažinti, pirmaisiais žingsneliais prisiliesti prie futbolo. Įtraukiant filmų personažus mergaitės labiau įsijaučia į vaidmenį, įsivaizduoja aplinką ir nebijo suklysti. Šis projektas atveria naujas galimybes, parodo koks futbolas gali būti įdomus ir įvairus“, – reziumavo „Hegelmann“ akademijos trenerė.

Turiningi futbolo užsiėmimai vyksta centruose, kurie įsikūrę bendrojo lavinimo mokyklose ar sporto įstaigose. Pirmajame projekto etape dalyavo daugiau nei 700 mergaičių. Tėvai kviečiami užpildyti nemokamą registraciją į vieną iš 30-ies veikiančių „Playmakers“ centrų.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS