Neįgaliesiems

Plungėje surengtas futbolo vaikščiojant turnyras sutelkė 12 komandų

Rugsėjo 13 d. Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Plungės rajono savivaldybe organizavo futbolo vaikščiojant turnyrą „Plungės taurė 2023 m.“.

Turnyrą atidarė ir organizatorius bei svečius sveikino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, taip pat sveikinimo žodį tarė svečiai iš Lietuvos futbolo federacijos – LFF III viceprezidentė Diana Jonaitienė, Lietuvos masinio futbolo asociacijos atstovas Martynas Karpavičius, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė pasidžiaugė ir padėkojo visiems turnyro dalyviams, prie sveikinimų prisidėjo VšĮ „Plungės futbolas“ direktorė Jurgita Skersė bei visoms turnyro komandoms sėkmės palinkėjo Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Genienė.

Prieš varžybų pradžią bendrai mankštai kvietė visus mažieji sportininkai iš Plungės lopšelio-darželio „Rūtelė“.

Šiame turnyre dalyvavo 12 komandų (senjorai ir žmonės su negalia) iš įvairių Lietuvos miestų: Plungės, Klaipėdos, Kelmės, Gargždų, Tauragės ir Mažeikių. Komandos buvo suskirstytos į pogrupius ir stipriausios komandos susitiko finale. Pralaimėtojų nebuvo, visos komandos buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis ir taurėmis, o finalininkėms komandoms buvo įteiktos taurės ir medaliai bei atminimo dovanėlės.

Trečios vietos taurė išvažiavo į Tauragę, antros vietos taurė liko Plungėje, o pirmą vietą iškovojo iš Klaipėdos atvykę svečiai, finale įveikę Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro treniruojamą komandą.

Po turnyro Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus vaišino sveikuoliška koše, o vėliau visi dalyviai buvo pakviesti į Žemaičių dailės muziejų – kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmus.

Organizatoriai dėkoja partneriams ir rėmėjams, kurie padėjo sėkmingai įgyvendinti futbolo vaikščiojant turnyrą Plungėje – Lietuvos futbolo federacijos narei Masinio futbolo asociacijai , Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentui, VšĮ „Plungės futbolas“, Žemaičių dailės muziejaus kolektyvui, UAB „Ugnies takas“ bei UAB „Litnaglis“.

Renginio reportažas

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacija

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS