Po atkaklios kovos – dramatiškos lygiosios su Estija

Sekmadienio popietę Lietuvos U-17 rinktinė žaidė antrąsias Baltijos taurės rungtynes su Estija. Nors lietuviai pirmavo, dvikovos gale turnyro šeimininkai išplėšė lygiąsias 1:1.

Lietuvos ekipa žaidė rungtynes mažiau nei parai praėjus po rungtynių su Latvija, o vyriausiasis treneris Audrius Statkevičius startinėje sudėtyje atliko keturis keitimus.

Rungtynėse lietuviai dažnomis atkarpomis kontroliuodavo kamuolį ir einant pirmajam kėliniui į pabaigą sukūrė dvi realias progas įmušti. Arnas Spyčius iš patogios pozicijos baudos aikštelėje pavojingai smūgiavo galva į kairįjį kampą ir privertė vartų sargą pademonstruoti savo sugebėjimus.

41 minutę po Sauliaus Vikerto reido, Kristupas Keršys gražiai apgavo gynėją baudos aikštelėje, bet jo smūgiuotą kamuolį sustabdė vartininkas.

Po pertraukos Lietuvos ekipai pavyko pralaužti ledus. 68 minutę A. Spyčius prasiveržė į baudos aikštelę ir išprovokavo varžovo pražangą bei vienuolikos metrų baudinį. Prie kamuolio stojęs Gustas Jarusevičius tiksliai smūgiavo į kairįjį vartų kampą.

Visgi šeimininkai nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir 75 minutę standartinėje situacijoje išlygino rezultatą, kai smūgiu galva vartininką nuginklavo Rasmusas Kallasas.

Paskutines rungtynes Baltijos taurėje lietuviai žais liepos 2 d. su Suomija.