Po atkaklios kovos nusileista kazachams

Lietuvos rezervinė U-17 rinktinė sužaidė kovingas rungtynes su Kazachstano bendraamžiais. Nursultane vykstančio turnyro šeimininkai laimėjo 3:2 (1:1) ir pelnė kelialapį į finalą.

Nedas Jurgis Šimkutis 18 minutę pelnė pirmą rungtynių įvartį, tačiau Abzalo Kalau dublis persvėrė rezultataą kazachų naudai. Susitikimo pabaigoje Danilas Ankudinovas pasinaudojo lietuvių vartininko klaida ir pelnė trečią kazachų įvartį.

Armandas Kučys 83 minutę taikliai atliko baudos smūgį, suteikusį vilties išlyginti rezultatą. Visgi pagrindinė Kazachstano U-17 rinktinė apgynė savo vartus ir iškovojusi pergalę pelnė kelialapį į turnyro finalą.

Rungtynių statistika

Lietuva B U-17 – Kazachstanas U-17 2:3 (1:1)

Nursultano Futbolo namų maniežas

Teisėjas – Nurlan Akinžanov (Kazachstanas)

Įvarčiai: 18 min. Nedas Jurgis Šimkutis, 83 min. Armandas Kučys (Lietuva B); 28, 49 min. Abzal Kalau, 79 min. Danil Ankudinov (Kazachstanas)

Įspėjimai:  53 min. Tautvydas Špiegis, 90+2 min. Naglis Paliušis (Lietuva B); 66 min. Galymžan Kenžebek, 76 min. Arsen Azatov, 86 min. Aset Končijev (Kazachstanas)

Lietuvos rezervinės U-17 rinktinės sudėtis: Julius Virvilas, Naglis Paliušis, Tautvydas Špiegis, Metinas Abromavičius (56 min. Maksim Andrejev), Matas Gasiūnas (79 min. Arnas Končius), Grantas Jaseliūnas, Emilis Gasiūnas, Gvidas Gineitis (36 min. Elijas Bagdonavičius), Armandas Kučys, Nedas Jurgis Šimkutis (54 min. Tomaš Gulbicki).