Po kietos kovos nusileista Latvijai

Septyniolikmečių Baltijos taurės turnyro mačas tarp Lietuvos ir Latvijos vaikinų rinktinių buvo kupinas kietos kovos ir daugybės pražangų. Pergalę, išnaudoję dvi standartines situacijas, 2:0 šventė latvių futbolininkai.

Tai buvo antroji Latvijos pergalė Palangoje ir Klaipėdoje vykstančiame U-17 Baltijos taurės turnyre ir antroji Lietuvos nesėkmė. Antradienį latviai 1:0 įveikė estus, o lietuviai 2:3 pripažino Suomijos bendraamžių pranašumą.

Per Palangos stadione trečiadienį vykusį mačą progų pelnyti įvarčius turėjo ir Lietuvos, ir Latvijos futbolininkai. Tačiau savąsias geriau išnaudojo latviai.

Daugumą Lietuvos vartų atakų Latvijos rinktinė rengė dešiniuoju kraštu. Iš ten baigiantis pirmajam kėliniui po baudos smūgiu pakelto perdavimo Dmitrijus Rakulis galva pasiuntė kamuolį į Dominyko Valecko ginamus vartus.

Beveik identiškas įvartis į lietuvių vartus krito ir antrojo kėlinio pradžioje, 48-ąją minutę. Iš dešiniojo krašto pakėlus kampinį, taikliai galva smūgiavo Svetoslavas Čugunas.

Baigiantis rungtynėms gražų individualų išpuolį surengė Lietuvos rinktinės kapitonas Deimantas Rimpa, tačiau jo smūgį atrėmė Latvijos vartininkas.

Ketvirtadienį Baltijos taurės turnyre – pertrauka. Penktadienį Lietuvos rinktinė Palangoje susitiks su Estijos ekipa.

Lietuva U-17 – Latvija U-17 0:2 (0:1)