Neįgaliesiems

Po LFF Futsal taurės finalo – pozityvios abiejų komandų nuotaikos

Šeštadienį LFF Futsal taurės finale Kauno „Vytis“ nepaliko vilčių Kaišiadorių „Baltų“ komandai, o komandų atstovai rungtynių atmosfera ir eiga neliko nusivylę.

Nugalėtojų strategas Mindaugas Grigalevičius neslėpė džiaugsmo, jog iškovojo antrąjį taurės titulą iš eilės, o kartu – ir dvigubą dublį, kartu su „Betsafe-Futsal A lygos“ trofėjumi. „Manau, kad kiekvienam šis pasiekimas būtų super. Iš varžovų tikėjomės, jog kovos ir nepasiduos, bet, mano nuomone, jie pralaimėjo, nes pavargo“.

„Turėjau priekaištų komandai pirmajame kėlinyje, nes žaidėme individualiai ir nugalėti visą komandą. „Baltai“ nėra ta komanda, kurią nugalėsi vienas. Akcentavome, jog žaidžiame perdavimais, judame ir taip juos išvarginsime. Vėliau pamatėme, jog tai atsipirko ir per penkias minutes įmušėme tris įvarčius“.

„Dabar eisime pailsėti, nes nėra lengva aštuonis mėnesius ir penkias-šešias dienas matyti vienas kitą. Iš pradžių žiūrėsime į Europines varžybas. Šiais metais čempionatas buvo įdomus, naujokai visiems kibo į atlapus, o mes tik du turus pirmavome. Tikiuosi, jog kitais metais bus dar stipresnė lyga“, – pridėjo „Vyčio“ vairininkas.

„Baltų“ strategas Saulius Jankauskas po finalo buvo pozityvus: „Nuotaikos puikios. Žaidėme prieš Lietuvos čempionus, Europos taurių dalyvius ir rezultatas nebuvo toks garbingas, bet, kiek galėjome, tiek stengėmės ir gėdos sau nepasidarėme. „Vytis“ turi gerų žaidėjų lietuvių, bet vedantys yra brazilai ir mums lygiuotis į juos sunkoka“.

„Šį sezoną vertiname puikiai. Laimėjome Vilniaus apskrities I lygos pirmenybes šešiais taškais, buvo eilė nuostabių rungtynių ir pergalių, o taurėje įveikėme Radviliškio, „Vievio žiedą“ ir Šiaulių komandą. Visą tai nulėmė nuostabus mikroklimatas, kolektyvas yra labai draugiškas ir puikiai sutaria, aikštėje atiduodame visas jėgas“, – sakė patyręs specialistas.

Tuo tarpu Kauno „Vyčio“ žaidėjas Justinas Zagurskas, kuris buvo išrinktas ir geriausiu finalo futbolininku, sakė: „Jausmai labai geri, nes tapome čempionais. Pirmasis kėlinys tikrai nebuvo lengvas. Kol  Kaišiadorių komandai užteko jėgų, jie kiek galėjo, kovojo, bet antrajame kėlinyje pasimatė mūsų meistriškumas ir, manau, pelnytai laimėjome“.

„Galima pasakyti tiek, kad ir I lygoje komandos žaidžia gerą futsalą, jei jos jau du kartus iš eilės patenka į taurės finalą. Labai sveikinu „Baltus“, kurie garbingai kovojo. Labai malonu, kad jų visas miestelis atsiduoda futsalui – matėme, kiek buvo jų sirgalių. Man pačiam, varžovų komandos žaidėjui, per kūną bėgo šiurpuliukai“, – tvirtino kaunietis.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS