Neįgaliesiems

Po LFML „Hummel“ čempionato III turo – dar daugiau intrigos

LFML „Hummel“ 7×7 čempionato III turas vyko Gargždų miesto stadione. Abejas žaistas rungtynes čia sugebėjo laimėti FK „Feniksas“, „Kėdainiai“, FK „Inter-veteranai“ ir „Sportidus“.

Ryškiausias veidas. FK „Feniksas“ III ture savo gretose turėjo puikiai Lietuvos futbolo gerbėjams pažįstamą veidą – buvusį Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėją Ričardą Beniušį, Gargžduose pasižymėjusį penkiais įvarčiais ir kartu su FK „Jakų“ atsovu Evaldu Garbausku tapusį rezultatyviausiu turo žaidėju.

6 iš 6. Kolkas neklumpantys kauniečiai FK „Feniksas“ (18 tšk.) ir po III turo išliko vienvaldžiais čempionato lyderiais Gargžduose 11:0 nepasigailėta FK „Eurostandarto“ (0 tšk.), kiek daugiau pasipriešinimo sulaukta iš „Telšių FMA“ (6 tšk.) – 5:0.

4 iš eilės. Tokią pergalių seriją kolkas fiksuoja Visagino FK „Inter-veteranai“ (16 tšk.), įsitvirtinę antroje turnyrinės lentelės vietoje. III ture jie 6:4 įveikė Šakių „Zanavyką“ (4 tšk.) ir 7:2 Vilniaus FCI (9 tšk.)

Centrinė dvikova. Tokia prieš jų pradžią buvo laikoma FK „Inter-veteranų“ ir Vilniaus FCI dvikova. Deja, tačiau čia intrigos nebuvo: keturis įvarčius pelniusio J. Cimuškevič į priekį vedami visaginiečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 4:0, vėliau be atsako pelnė dar tris įvarčius ir tik rungtynių pabaigoje FCI dviem įvarčiai kiek sušvelnino rezultatą.

Svarbios pergalės. Savo intencijas pakovoti dėl prizinių vietų Gargžduose pademonstravo abejas žaistas rungtynes laimėjusios Panevėžio „Sportidus“ ir „Kėdainių“ komandos, savo sąskaitoje turinčios po 12 taškų ir besidalinančios 3-4 vietas. „Sportidus“ ne tik 7:4 įveikė lentelės apačioje besirikuojantį STIHL (3 tšk.), bet ir po III turų lyderių trejete buvusį FCI (6:4), kuris vienu metu pirmavo 4:1, tačiau turėtos persvaros neišlaikė. Tuo tarpu „Kėdainiai“ 7:4 palaužė gausiai savo sirgalių palaikomus FK „Jakus“ (9 tšk.) bei 12:5 – „Zanavyką“.

Individualus įvertinimas. Prieš III turo pradžią, naudingiausio II turo žaidėjo prizą, įsteigtą Lietuvos futbolo federacijos, atsiėmė FK „Kauno“ atstovas N. Juodis, lemiamais abiejų rungtynių momentais tiek gynybiniais veiksmais, tiek ir įvarčiais, prisidėjęs prieš pergalių prieš „Sportidus“ ir „Telšių FMA“.

Kiti rezultatai: „Klaipėda City“ – „Telšių FMA“ 0:2, FK „Kaunas“ – STIHL 5:3, „Klaipėda City“ – FK „Kaunas“ 3:3, FK „Jakai“ – FK „Eurostandartas“ 9:1.

III turo nuotraukų galeriją galima pamatyti čia

LFML „Hummel“ 7×7 čempionato IV turo rungtynės rugpjūčio 26 d. bus žaidžiamos Vilniuje, LFF stadione.

ATRIBUTIKA

Pasipuoškite oficialia Lietuvos futbolo federacijos atributika, taip demonstruodami savo atsidavimą ir palaikymą.

Informacija

Lygos ir kita informacija

JŪSŲ ĮSIMINTOS VARŽYBOS