Po lygiųjų svečiuose „Sūduva“ eliminavo ir šveicarus

Marijampolės Sūduva po lygiųjų Šveicarijoje eliminavo Sion klubą ir žengė į UEFA Europos lygos ketvirtąjį atrankos etapą.

Sūduva sensacingai laimėjo pirmąsias rungtynes namuose rezultatu 3:0, tad prieš atsakomąją dvikovą, kuri vyko Ženevoje, turėjo užtikrintą persvarą.

Pirmajame kėlinyje dominavo aikštės šeimininkai, tačiau didelis pavojus kilo tik kartą, kai po smūgio iš dešinio baudos aikštelės krašto kamuolys atsimušė į virpstą.

Antrojo kėlinio pradžioje Sūduvą po varžovų atakos gelbėjo vartininkas Ivanas Kardumas, bet 55 min., Sion įmušė pirmąjį įvartį -po smūgio kamuolys rikošetu nuo Semiro Kerlos koja aukšta trajektorija įskriejo į tinklą.

70 min. dar kartą puikiai sužaidė I. Kardumas – jis atmušė šveicarų galva smūgiuotą kamuolį. 80 min. Sūduva” išlygino rezultatą ir įtvirtino kelialapį tolyn – nuo gynėjo kraštu pabėgęs Robertas Vėževičius pasiuntė kamuolį į vartus.

Sūduva” tapo antruoju Lietuvos klubu, įveikusiu tris UEFA Europos lygos atrankos etapus. 2013 metais per žingsnį nuo grupių etapo buvo Vilniaus Žalgiris, kuris taip pat įveikė tris varžovus.

Ketvirtadienį dėl kelialapio tolyn svečiuose kovos Trakai, kurie pirmąsias rungtynes prieš Škendija laimėjo rezultatu 2:1.